Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Poseł na diecie

(11)
2006-11-29 22:20 | Polityka.pl
  • 2006-11-29 22:20 | Adam Szeląg

Objboki do pracy

Panie redaktorze dobrze się dzieje że porusza pan na ten temat .Przy takiej nędzy w jaką nas wprowadzili dorobkiewicze udający władze po 1989 r. przy pełnej akceptacji kleru nie mają za grosz przyzwoitości i pokory przed tym narodem.
    Po co jm płoty kogo się boią dobrze rządzonego i sytego społeczeństwa kturemu fundują igrzyska.
    Proponuje likwidacje:
    1 Samochodów służbowych - pozostawić 5 do reprez.
    2 Zmiejszyć o 70% wydat.na diety,komórki,wycieczk
    Zobaczymy ilu mamy patriotów.Pieniędze przeznaczyć na uruch.zakładów z nowymi miejsc.pracy z nowoczesną polską technologią i Polskimi surowcami.Tak nalezy postąpić w całej adminstracji cetralnej i radach nadzorczych.
    Wjęcej piszczcie o naszym ubustwie o głodujących
    dzieciach i ich rodzinach,zamykanych i padających
    zakładach.O deficycje w handlu z zagranicą który
    wynasi po prawie 20 mld rocznie nie mówiąc o zadłużeniu wewnętrznem zbliżamy się do katastrofy.Nie trzeba wyśmiewać się z Białorusi
    a wręcz przeciwnie brać z niej przykład-zadłużenie zagraniczne 0.4 mld bezrobocie 0%nie
    sprzedany ani 1 zakład,piękne drogi,
    Należy przypomnieć naszym rodakom ze naiszypcjej
    rozwjaiąca się gospodarka na świecie Chiny to najbardziej komunistyczne państwo na świecie ale
    tam są tylko dwa podatki od sprzedaży 1% dla eksportujących i 2% dla nie eksportujących.
    Na koniec chcjałbym pytania:
    1 Dlaczego nie jeżdzi przynajmniej 100 pociągów
    dziennie między granicą wschodnią a zachodnią
    i odwrotnie załadowane TIR-ami złota żyła a my
    dokładamy do PKP niszczymy nasze drogi i bierzemy się z bykiem za rogi w postaci autowstrad
    2 Nie wydobywamy węgla i przerabiamy ropę czyż byśmy byli eksporterami ropy.
    3 Do rządzenie tym krajem dopuszcza się ludzi nie mających otym zielonego pojęcja proforów uniw.nauczyciela fizyki a przeciesz mamy naprawdrawdę dobrych fachowców jak np.pan Michałek z Głubczyc.
    4 Komu ma słóżyć tak niski kurs dolara i tak wysokie oprocentowanie kredytów bo rozwojowi
    naszej gospodarki na pewno nie.

Z poważaniem
    A.Szeląg
  • 2006-12-01 19:06 | Lu_Tzy

Re: Zaniemówiłem

>  Ostatkiem sił powiem: odizolujmy się od tych ludzi bardzo wysokim murem. 

To bylby blad. Oni SAMI sie odizolowali od otoczenia dostatecznie wysoka fortyfikacja i, jak wynika z artykulu, teraz tylko domagaja sie dodania tu i owdzie miotaczy plomieni do odstraszania przeszkadzajacej gawiedzi.
    Jasne. Sama mysl o dyskusji na takim poziomie budzi niesmak, ale nie mozna odwracac sie plecami od rzeczywistosci. Mamy prostakow w parlamencie. Trzeba prostactwo zwalcac. Ze to nieskuteczne? Pono walka za stracone sprawy jest nasza Polakow specjalnoscia.
  • 2006-12-01 21:06 | Grzesiek

ale jazda

To jest żenada! kiedy inni nasi rodacy głodują ,dzieci nie mają nic do jedzenia, młodzi ludzie wyjeżdżają z kraju , te osły martwią się o stołówkę . Ja wysiadam!!!!!!!!!! 
  • 2006-12-01 21:53 | milhaus

czyli az tak zle...

pasozyty....
  • 2006-12-02 16:12 | Gabi_43

Pomysły poselskie

A ludzie myślą , że posłowie to nieroby wykorzystujące pieniądze podatników ...
    nie zgadzam się - toż to burza mózgów i róg obfitości pomysłów - a poseł Suski - pychota

z zawstydzeniem ...
  • 2006-12-02 21:13 | jakistaki

kretynow trzeba wyrolowac

kadencja 1/2 roku i na smietnik historii. Trzeba wytrzepac to bloto.
  • 2006-12-03 22:57 | ja

Smacznego panowie posłowie

Politycy dziwią się, że nie idziemy na wybory. Społeczeństwo tych panów ma po prostu dosyć :(
  • 2006-12-04 01:41 | hexabc

Re: Zaniemówiłem

Dlaczego wybieramy takich idiotow na reprezentantow?
  • 2006-12-04 02:01 | mipiter

zapłakałem

jestem bezrobotny i kiedy to czytam mam uczucie że jestem oszukiwany 
  • 2006-12-04 11:48 | Kenaj

Zaniemówiłem

Ostatkiem sił powiem: odizolujmy się od tych ludzi bardzo wysokim murem.