Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kultowa góra

(5)
Ślęża przyciągała ludzi niczym magnes od tysięcy lat. Jej zasnuta mgłami, tajemnicza sylwetka zdecydowanie dominowała nad płaską niczym stół okolicą.
  • 2007-01-28 19:37 | bnh

Ślęża

Jestem Wrocławianką i zawsze uwielbiałam podziwiać Ślężę. Całkowicie zgadazam się ze stwierdzeniem, ze jest w niej coś przyciągającego.
    Ale najlepiej wygląda na jesień, kiedy wsyztskie drzewa mają inny kolor od zielonego po przez złoty do ciemnego brązu... Polecam. :)
  • 2007-02-05 16:10 | Waldemar

ŚLEZA

Moj przjaciel z Wrocławia ,od lat w każdą Wigilę wdrapuje sie na szczyt i stamtąd przekazuje doroczne swiateczne pozdrowienia .kilka lat mieszkał wsamej Sobótce .
  • 2007-02-28 17:06 | Bartek

Szukam artykułów

Piszę na temat owej góry pracę i mimo, że znalazłem już kilka ciekawych wydawnictw to pytam czy może ktoś mógłby polecić mi jakieś artykuły lub może ktoś ma coś więcej, co mógłby mi przesłać. Pozdrawiam
  • 2008-01-09 16:18 | Tomekk

polecam

Polecam Grzegorza Domańskiego, Ślężą w Pradziejach i Średniowieczu. Wrocław 2002.
  • 2008-04-21 21:09 | Artur

góra górą

ślęża to miejsce niesamowite,jestem tam przynajmniej raz w roku i co kilka miesięcy czuję że muszę tam być.Na szczycie osiągam stsan totalnego spokoju....