Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Pozytywni

(7)
Simon Mol rozpętał panikę, jakiej nie zrobiła żadna kampania uczulająca na HIV/AIDS. Ludzie analizują swoje seksualne życiorysy.
  • 2007-02-07 20:39 | Bobola

Gdyby kozka nie skakala...

Epidemia AIDS jest sygnalem ostrzegawczym. Swoboda seksualna kobiet i gejowszczyzna powinna byc powsciagnieta. Czas skonczyc z polska wersja Sodomy i Gomory i powrocic do wskazan Naszego Swietego Kosciola Katolickiego. I czas tez traktowac zakazonych HIV jako ludzi chorych na smiertelna chorobe zakazna. Pierwsza zas zasada ochrony przed takimi chorobami jest przymusowa izolacja pacjentow. Jezeli bedziemy z tym zwlekac znajdziemy sie w sytuacji jaka jest obecnie w USA gdzie rozwoj epidemii AIDS jest nie do powstrzymania ze wzgledu na wielomilionowa liczbe zakazonych.
  • 2007-02-08 08:27 | damian p

simon mol niewinny!!!!

nikt nie kazał puszczać się tym kretynkom@!
  • 2007-02-13 16:57 | tuciu

do Boboli - myslenie nie boli

jesli przy pozytywnym wyniku bedzie sie izolowanym w hivisorium, to ludzie beda bali sie badac, ale nadal beda uprawiac seks. To najkrotsza droga do rozprzestrzenienia HIV na skale znana w Kenii itp. Jesli spoleczenstwo jest durne to trzeba je uswiadamiac i edukowac (a propos, co robi z tym problemem gwiazda polskiej edukacji min.Giertych?), a izolowac to mozna takich geniuszy jak Korwin, ale tez tylko jesli zaczna byc agresywni i niebezpieczni dla otoczenia.
  • 2007-02-27 21:13 | titta

Do Boboli

Swoboda seksualna kobiet mowisz? Przymosowa izolacja? Czy to po to aby podobni tobie mogli swobodnie realizowac swoj "program biologiczny" poligamisty, bez zagrozenia?
    Poza tym dlaczego tak malo mowi sie o wirusowym zakazeniu watroby? Ile osob wie, ze rozprzestrzenia sie ono takze droga seksualna...
  • 2007-07-29 21:12 | Gosia

aids

Warte polecenia na przyszłość, bo nigdy nie wiadomo kogo sie spotka
  • 2007-10-14 03:40 | Pozytywna

Mam AIDS od 18 lat

bylam narkomanka przez ponad 10 lat...Ale to ja i tylko ja(!)po dzien dzisiejszy place za za przeszlosc,wiec kiedy czytam teksty takiego Boboli czy Korwina to,za kazdym razem coraz bardziej upewniamsie, ze to was-Boboli,Korwinow itp."ludzi",trzeba sie bac!!!Jestescie zalosnymi,genetycznymi,wybrykami,pomylkami natury!Moje AIDS,nauczylo mnie pokory,szacunku do zycia,do ludzi-ja wciaz jestem czlowiekiem ipozostane nim do konca!A WY-Bobole,Korwiny?Pan Bog storzyl was na probe,i nawet zabic nie chce...Powodzenia wy"ZDROWE POMYLKI Pana Boga!
  • 2007-12-05 01:18 | I gdzie to człowieczeństwo???

DoWykształciuchaBoboliIJegoSióstr iBraci

Jestem wstrzaśnięta tymi opiniami.Po 1. dlaczego ludzi chorych na Aids izolować??Przeciez jezeli z osoba zakazona nie uprawiamy sexu , lub nie uzywamy igieł niewiadomego pochodzenia, to nie mozemy sie stac nosicielem HIV! Po 2. Damianie P, jak mozesz mowic o tych kobietach, ktore zostaly skazane na smierc, przez tego Simona, ze sa sobie same winne?! Preciez to ten dran doskonlae o tym wiedzial ze jest zakazony, i ze innym "zabrania zyc dalej", zaraza Hivem!!Przez jego egoistycne podejscie , wiele kobiet za pare lat bedzie sie musialo pozegnac ze swoim dotychczasowym zyciem , ktore zostalo zniszczone przez tego ####la!! Jeszcze jedno zdanie do Pozytywnej. Mam nadzieje ze takie osoby jak Bobola, lub jeszcze gorsi ignoranci pozwola Ci zyc normalnie, bo jestes osobą ktora zasluguje na godne zycie jak inni!To nie wynik pozytywny skazuje te osoby na izolacje,tylko te osoby je skazuja, które nie mają choc troche w sobie wrazliwosci , tolerancj, CZLOWIECZENSTWA!! Do Bobol- z Panem Bogiem.