Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Zostań MOZI

(12)
2007-02-08 08:08 | Polityka.pl
  • 2007-02-08 08:08 | ROBERT MATYCZ

ZAPYTANIE I POCHWAŁA.

WITAM,POCHWALAM WASZĄ GAZETĘ,CIEKAWA,MAM 1.ZAP.CZY MOGĘ ZOSTAĆ WASZYM INFORMATOREM O RÓŻNYCH RZECZACH?POZDRAWIAM CIEPŁO.MATYCZ ROBERT.
  • 2007-02-12 15:42 | Łukasz Urynowicz

A polecane blogi? :)

Witam. Na początku pragnę pogratulować świetnego pomysłu z tworzeniem nowych blogów czytelników. Czy może powstanie dział, katalogujący najciekawsze wpisy z innych blogów (m.in. mojego;)); taka blogowa prasówka?
    Pozdrawiam
    http://lukaszeq.pl
  • 2007-02-17 11:22 | monika

porownywanie jest matka wiedzy :>

wooow! blogi z zagranicy! super pomysl!
  • 2007-02-19 13:54 | Małgorzata

Informatorem i autorem?

A czy ogłoszenie dotyczy także kobiet? Bo Polityka zwraca się w nim wyłącznie do mężczyzn (będziesz mógł, obserwatorem, autorem, informatorem).
  • 2007-02-21 21:31 | Rafał G.

malutka obawa

Zarówno pomysł dotyczący MOZI jak i blogi dla czytelników to świetny pomysł na większe zintegrowanie pisma ze swoimi czytelnikami. Jeśli chodzi o blogi, to mam tylko nadzieję, że ich ilość nie osiągnie jakichś niebotycznych liczb i że ludzie nie będą wypisywali tutaj jakichś pierdołek.
    PANI MAŁGOSIU...popieram równouprawnienie, ale na prawdę nie trzeba w ten sposób prezentować umiarkowanie wojującego feminizmu:] (Maksymalnie wojujący to m.in. "psycholożka" i "politolożka":))
  • 2007-03-28 20:37 | romuald

oświadczyny

Jak przyjmiecie moje oświadczyny lustracyjne, to możemy się ...zaręczyć, ale ... czy w tej sytuacji będzie to skonsumowane?
  • 2007-03-29 09:44 | Infobroker

Świetny pomysł.

Tylko nie rozumiem, dlaczego MOZI mają dopłacać do tego interesu? Skoro ktoś Wam podsyła newsa, który zwiększa atrakcyjność strony to nie wypada kasować go za to na ca. 2,5 PLN brutto.
  • 2007-04-11 20:05 | amw

HONORARIUM!

Znakomita sprawa ten temat - "Zostań naszym informatorem". Chętnie nim będę. Jestem piszący, rysujący i fotografujący zawodowo. Mam tylko "w tym temacie" jedno pytanie: w jaki sposób będę mógł z Redakcją pertraktować wysokość honorarium za możliwość oddania Jej przeze mnie zarejestrowany temat oraz na jakiej granicy jego rozmiaru (honorarium oczywiście) mogę (muszę) się zatrzymać?
    Z serdecznymi pozdrowieniami dla Redakcji -
    amw
  • 2007-06-23 22:07 | ultratext

Zarabianie w temacie satyry?

Jestem autorem i jako piszący mogę dostarczać same
    teksty polityczne/kabaretowe,
    sceniczne,satyryczne/,jednak-
    że chciałbym wiedzieć czy są
    takie potrzebne i czy można
    dzięki nim nieco zarobić?
    Jeżeli zwrócą się jedynie
    koszty ich napisania-to już
    to będzie sukcesem.Gdyby takie były potrzebne?...odpi-
    szę i prześlę.
    Z poważaniem
  • 2007-07-06 04:26 | qris

bzdura

...gdyż amatorski sprzęt na rynku nie pozwala używać nagrań do celów komercyjnych
  • 2007-07-06 22:23 | fraglesi

Kryptoreklama

Ja zapraszam na mój blog - prawie codziennie komentarz satyryczno-obrazkowo-tekstowy tego co dzieje się w polskiej polityce.
    Adres: http://fraglesi.eu