Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Czystek ciąg dalszy

(8)
Bronisław Wildstein przegrał w grze, której reguły zaakceptował.
  • 2007-02-27 12:59 | Miet

TVP

Od końca 2005 roku coraz rzadziej oglądam TVP.Zideologizowany jednostronny program wywołuje u mnie tzw cofkę.Zaczynam TVP traktować jako telewizję reżimową.W kręgu moich znajomych jest podobnie.Nowy Prezes może być tylko gorszy.Telewizje prywatne się cieszą.Do nich pójdą reklamy.TVP powinna rozważyć kwestię połączenia z Telewizją Trwam.
  • 2007-02-27 13:44 | J.S.

No i bardzo dobrze

Wildstein narobił wiele szkód i skutecznie odstraszał od TVP.Teraz będzie jeszcze więcej Semki,Zaremby,Karnowskich i Michalkiewicza.I dalej TVP będzie tracić widzów.A za zabawę zapłacimy my wszyscy.
  • 2007-02-27 14:46 | marcec

kolejny abonament do tyłu

gdy nastał pan Wildstein postanowiłem tylko nie płacić abonamentu.teraz gdy odchodzi zamiar ten zrealizuję.z tvp może byc tylko gorzej.
  • 2007-02-27 16:49 | Konik

Dokad zmierzamy

Czy zamiast komentowac pojedyncze ruchy wladzy,nie czas zastanowic sie czy nie zmierza ona w kierunku faszyzacji Polski?
  • 2007-02-27 19:42 | jasko

Telewizja kłamie!

Jarosław Skuteczny po raz kolejny odzyskał telewizję. Coraz częściej oglądam teraz prywatne kanały chociaż dotychczas nie byłem ich fanem. Przypomina się jednak znów hasło "Telewizja kłamie" a reżimowa w szczególności. Wildstein ma dość skrajne poglądy ale okazał się zbyt niezależny i wypadł z łask Jarosława. Ciekawe jaka instytucja będzie teraz odzyskiwana.
  • 2007-02-27 20:39 | prof. Tchórzeski

Bronek! Pomożemy!

Bronek ty mnie posłuchaj! Ty sie nie denerwuj i nie wynos kolejnych dokumentow! Już Bolesław wykonał pare telefonów a potem Marian zadzwonił też! Jak będzie trzeba to prze suniemy Streżyńsko z UKE a ty wskoczysz na jej miejsca a jak nie to pamientaj jedno twoje Broniu slowo a już wskakujesz do PGNiG! Bronek my z tobo! Wybacz Jarkowy jego zły chumor! Kot mu osikał kanape to tera na wszyskich chodzi i sie mści! Bronek slyszysz? Bronek! Odloż te papiery!
  • 2007-02-27 21:01 | topolowka

Schadenfreude

Nie moge sie powstrzymac od Schadenfreude i nawet za bardzo nie probuje: dobrze tak Wildsteinowi. Sprzedal sie kaczorom i ma teraz za swoje. Nie pomoglo nawet, ze wyniosl papiery z IPNu. Widac, ze u Kaczynskich nie ma tak, zeby palic i sie nie zaciagac.
  • 2007-02-27 22:46 | andy

TVP mam wiadomo gdzie...

A po co mi telewizja która nie puszcza "Czterech pancernych" i Klossa?