Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Historia Polityki w odcinkach: Narodziny

(8)
„Polityka” powstała z polecenia KC PZPR w celu wyznaczenia miary politycznej na czas porewolucyjny, po Październiku 1956 r.
  • 2007-02-28 14:17 | LESZEK

Rezencja "POLITYKI"

Z komunistycznej części "Polityka" mogłaby przekresliść ,a część demokratyczną jeszcze bardziej unieżalezniść od partii rządzącej lub opozycjonistycznej. Z powarzaniem stały (jak stan materialny pozwala) czytelnik.
  • 2007-02-28 14:30 | Piotrkowianin

TAK TRZYMAĆ

Najpiękniejszym w waszej historii jest to, że jesteście. To tak jak naród polski był, jest i będzie. Jesteście przykładem i gwarantem ciągłości ku suwerenności.
  • 2007-02-28 17:54 | Bobola

Wlucznia "Ukladu"

Czytam Polityke od chwili powstania. Zawsze byla dobrym tygodnikiem z doskonalymi dziennikarzami. Musze przyznac, ze po zmiana lat ostatnich, wlaczajac zastapieni formatu gazetowego broszurkowym, dziennikarstwo zeszlo troche na psy. Nie wiem czy to odejscie starej kadry wspolpracownikow, odrzucenie lewicowej ideologii czy tez ostry atak komercjalizmu ale Polityka nie jest tak ciekawa jak byla za ciemnych czasow komunizmu. Poprawcie sie.
  • 2007-02-28 19:59 | zzzouza

czy może być dumna?

to , ze Polityka jest dalej kontynuowana nie musi koniecznie świadczyć o jej świetności.Po prostu nie ma nic lepszego od niej.I dziwi
    mnie dlaczego jest to forma prawna :spółdzielnia.Prosze tak trzymać albo jeszcze lepiej
  • 2007-02-28 21:00 | jowita

Na Jubileusz

Cieszę się,ze jesteście ,tacy jacy jesteście.Jestem Wasza czytelniczką od kiedy nauczyłam
    się czytać i samodzielnie oceniać rzeczywistość.Dziękuję.Życzę conajmniej 100 lat.
  • 2007-03-02 09:19 | monika

jubileusz

a moze cos o dzinnikarzach:)
  • 2007-03-02 09:19 | monika

jubileusz

GRATULACJE:)
  • 2007-03-03 12:31 | Martin Elzbieta

Gratulacje

Czytam Polityke od prawie 40 lat.Zaluje,ze mieszkam tak daleko i nie moge byc dzisiaj w redakcji. Powodzenia.
    Ela