Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Paraliż nadziei

(5)
W sprawie Janusza Świtaja trzeba już przestać gadać o eutanazji, cierpieniu, szlachetności i innych takich, a zadać pytanie: dlaczego Janusz nie ma na przykład wózka?
  • 2007-03-19 18:12 | Tadek

Jesteś mocny

Witam,jestem po wypadku i złamaniu kręgosłupa th5 oraz porażenie kończyn dolnych od
    1990r,mieszkam w bloku mam 46
    lat i jestem osobą aktywną
    pozdrawiam Janusza Tadek
  • 2007-03-22 13:48 | shigella

Rehabilitacja

Ważna jest przede wszystkim rehabilitacja i praca z chorym.Ważne, aby zrozumiała to także rodzina.
  • 2007-03-22 13:49 | shigella

Rehabilitacja

Ważna jest przede wszystkim rehabilitacja i praca z chorym.Ważne, aby zrozumiała to także rodzina.
  • 2007-07-29 13:27 | Mariusz

...

W pelni sprawny czlowiek chyba nigdy nie zrozumie tego ktory spawnosc utracil. Cisnie mi sie na usta slowo dramat, ale nie wiem czy jest ono odpowiednie... Dla mnie tak dramat, dla osoby porazonej... codzinnosc... A czy mozna zyc dzien w dzien w dramacie? Pewnie nie. Nie da sie o nim zapomniec, nie ma szans, ale mozna pewnie troszke go umniejszyc nawet tylko przez akceptacje. Pozdrawiam wszystkich porazonych, ktorzy zyja jeszcze w dramacie i zycze zeby znalezli w sobie sile zeby z niego nie wyjsc, bo pewnie sie nie da, ale troszke sie od niego oddalic.
  • 2014-04-14 17:51 | design

Rehabilitacja niemowląt

Placówka zdrowia z Łodzi w ramach rehabilitacji przeprowadza masaż limfatyczny. Rehabilitacja jest skierowana do niemowląt, dzieci oraz dorosłych.