Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Porządne porządki?

(7)
Przedświąteczne, przedimieninowe, przeduroczystościowe. Za karę, zapieniądze, za dobrą opinię. O czym mowa? Oczywiście o porządkach.
  • 2007-03-24 23:15 | b.ch.

Psychoterapia...

tym własnie dla mnie są świąteccne porządkiPo prostu sprzątam i nie myślę o niczym.lepsze od jogi i sesji terapeutycnej.b.ch.
  • 2007-03-24 23:48 | Mańka

Anty-psychoterapia...

tym są dla mnie przedswiateczne porzadki. w tym okresie jestem cala znerwicowana i ciagle odkladam na pozniej ten przykry obowiazek. po prostu mi sie nie chce!
  • 2007-03-25 11:33 | w.

ciekawa sprawa...

porządki robię dla wlasnego poczucia satysfakcji, ze nie bede musial sie za siebie wstydzic przed innymi. ale to zamkniete kolo, bo w sumie wychodzi na to, ze sprzątam dla nich żeby mieli o mnie dobra opinię. zagmatwane i... ciekawe :)
  • 2007-03-25 20:39 |

niezła zabawa?

ile radości przynosi mi odnajdywanie podczas sprzątania dziwnych/dawno uznanych za zagubione rzeczy :)
  • 2007-03-26 16:02 | kań

czasem.

Jeśli o mnie chodzi, to różnie to bywa. Sprzątać lubię tylko wtedy, kiedy mam na to kilka godzin i spieszyć się nie trzeba. Ale jeśli w grę wchodzi sprzątanie okazjonalnego, przedświąteczno przedwizytowo przed-kto-tam-jeszcze-wie-jakie - wtedy nie znoszę.
  • 2007-03-29 21:49 | Kacper

Refleksyjne

Ten tekst to świetny powód, żeby sie zastanowić nad szeroko rozumianymi "porządkami".Zbliżają się święta,za dwa dni zacznie się weekend,a już jutro wstanie nowy dzień i co?....Będziemy sprzątać,dziś jutro, za tydzień,codziennie, ale chyba za każdym razem inaczej. Jest nad czym się zastanawiać i dyskutować. Podziękowania dla Autorki
  • 2017-05-01 23:28 | Ewa85

Re:Porządne porządki?

Ja nie robię gruntownych porządków, bo są w moim domu niepotrzebne. Po prostu regularnie korzystam z posprzatajmi(pl). Zamawiam sprzątanie i mam problem z głowy. Naprawdę polecam :)