Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Rozmowy kontrolowane

(3)
Stanął wreszcie stolik. Prawie modelowy. A przy nim: wielki biznes, polityka, służby specjalne i w tle media gotowe do usług.
  • 2007-03-28 03:08 | sobre

-+- A konkretniej ?

Ktorzy politycy,biznesmeni,adwokaci sa podsluchiwani (nie pytam o tych ktorzy tego domniemuja) ? Czy pionierem 'psychozy podsluchowej' nie byl przypadkiem nadred AM, czemu wtedy pani nie oburzala sie na nagrywanie bez zgody nagrywanego. Czy rownie zniesmaczona byla pani red. metodami Sekielskiego i Morozowskiego ? Bez odpowiedzi na te pytania mozna uznac ze tekst p.Paradowskiej jest typowym 'juzioleniem' ;-)
  • 2007-03-28 09:53 | ad .Sobre

Rozmowy Kontrolowane

Rywin wtej samej sprawie przechodził kilka razy do Michnika i został wg mnie nagrany z przezorności i dla bezpieczeństwa ew. następstw .
    Cusus Sejmowy z Pisem w roli inspiratora a taśmy z Oleksym to chłopie inna sytuacja tam Sejm ,zabiegi uzyskania większosci Sejmowej a więc władzy ,tu prywatne spotkanie . Przetrzyj oczy lub zmień binokle , przecztaj jeszcze raz komentarz Janiny Parandowskiej .
    Własnego zdania nie musisz zmieniać a to czytanie za pukutę która należy się twoim szarym komórkom -czytaj ze zrozumieniem .
  • 2007-03-28 10:52 | władek

Rozmowy .......wane.

Witam.
    Piszę poraz pierwszy komentarz. Dlaczego? Otym potym. Mam wrażenie, że więkrzość nie rozumie co czyta, nie rozumie treści lub świadomie nie chce ich zrozumieć jak to w przypadku "sobre". Ne komentuję ostatniego zdania tego pana, nie powinien tak pisać. Mój komentarz będzie subiektywny ponieważ nie mam monopolu na prawdę i ocenę obiektywną bo wyrażam swój pogląd. Podsłuch, nagrywanie rozmów zgodne z prawem czy nie może być pożyteczne jak i szkodkiwe. Tak jak NÓZ, w ręku chirurga może ratować życie a w ręku przestępcy może zabić. Taśmy, pdsłuch w ręku Jarosława czy Antoniego to nóż w ręku nie ale nie chirurga. Ciekawa jest logika obecnego podsłuchu, każdy myśli i jest pewien, że podsłuchiwany MÓWI PRAWDĘ. Nic bardziej obłednego. Podsłuchiwany mówi swoją prawdę czyli prawdę objawioną, która może się mieć nijak do prawdy rzeczwistej. Tej prawdy obiektywnej myślę nikt nie ujawnia publicznie. Tak nawiasem mamy trzy prawdy: prawdę, nieprawdę i g.... prawdę. Rewelacje Oleksego ujawniopne w nagraniu nie są żadną nowością dla Zbigniewa, który zdążył nawet kilkakrotnie sprawdzić b.Prezydenta. Nie mając w ręku "twardych dowodów" poprostu gra medialnie. Znanienna jest jednak pewnea cykliczność zdażeń. Ilekroć spadają notowania PIS wychodzi nowa sensacja. Podziwiam tu p.Jarosława jako stratega, szkoda, że w tak wąskim zakresie. Lekarz kardiochirurg, na pdstawie "TWARDYCH DOWODÓW" spektakuralnie z asystą TV aresztowany. Efekt; brak dowodów zabójstwa, łapówkarstwo problematyczne a śmierć chorych w wyniku niewykonania na czas przeszczepu oczywista. To jest właśnie twarz Zbigniewa. Nie rozwinę tematu Oleksego, koledzy znali jego słabość do wódki i do gawędziarstwa. Guzowaty tak jak i Dochnal powiedzą wszystko co jest potrzebne obecnej władzy budującej IVRP, kotolującej wszystko tak jak w państwie policyjnym. Idiotyzmów i paradoksów jest więce; zdecydowany przeciwnik wejścia Polski do UE raptem walczy o dopłaty dla rolników z tejże Unii. Przynajmnie by coś powiedział o swoim złym proroctwie. Mając na uwadze jego poziom intelektualny to raczej niemożlie. Romek z oświaty walczy o zakaz aborcii, co ma wspólnego oświata z aborcją. Komuna miała program oświaty, szkoły zasadnicze i średmie przygotowywały młodą kadrę dla potrzb konkretnego przemysłu a nawet załkadów pracy a dziś przygotowuje ale dla wiatru olbo seminariów duchownych. Teraz wracam do początku, piszę do Pani dlatego ponieważ jest Pani jedną z niewielu osób, które w sposób zięzły i myślę obiektywny ujmują problem o który omawiają, ujmując inaczej, mówią na temat. Szczególnie w Szkle Kontaktowym, które zawsze oglądam, nawit powtórkę. Szkoda, że zapaszne są tam też osoby, którye powinny się jeszcze dużo uczyć a niestety obniżają trochę poziom debaty. Muszą zjeść jeszcze dużo chleba zanim Pani dorównają. Dodam na podsłuchu; mam 65 lat, jestem zadowolonym emerytem, nie należałem do żadnej partii, byłem tylko w związku "Solidarność'

Serdecznie pozdrawiam.