Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

WsZyScY fAcEcI sĄ tAcY sAmI …

(6)
Bracia i Siostry! Radujmy się! Oto dziś nadszedł dzień Kącika Cynika!
  • 2007-03-28 22:30 | bojar

Tak,

scenariusz zgadza się w stu procentach, dosłownie - słowo w słowo. To trochę smutne, że wszystkie jesteśmy dla Was tak przewidywalne, ale wcale nie mam zamiaru przestać Was lubić.
  • 2007-03-29 17:34 |

.

cóż za znajomość kobiecej psychiki ;)

bojar, spokojnie, oni też są przewidywalni..
  • 2007-03-31 02:15 | Maciek B.

nareszcie

Potrzebowałem trochę cynizmu. Takiego dobrego, ostrego cynizmu i ironii. Znalazłem, za co dziękuję. Mam nadzieję na kolejną porcję. Brawo.
  • 2007-04-04 15:55 | b.ch.

Tak,

"wzyscy faceci sa tacy sami",z wyjątkiem Cynikow,ktorzy,jak zwykle,trafiaja w sedno każdegozagadnienia.b.ch.
  • 2007-04-04 17:27 | MKaczmarek

x

Jest dzień faceta i dzień chłopaka.To, że nie jest obchodzone to głownie nasza "winna", jakiemu facetowi zależy na kwiatku czy czymś podobnym?I co z tego, że komunistyczne? Większym problemem jest to, że kobiety chcą być traktowane na równi z facetami, ale przy okazji zachować dawne przywileje...P.S. Tak długie oczekiwanie na zatwierdzenie posta ogranicza możliwość dyskusji. Chyba, że tego nikt nie zakładał.
  • 2007-04-05 16:00 | moher

playboy

Ale jesteś ziom że 27 kwiatków musiałeś kupić. Playboy jakich mało.