Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Żarty się skończyły

(11)
2007-04-01 07:13 | Polityka.pl
  • 2007-04-01 07:13 | au

God's Playground

I Rzeczpospolita należała do arystokracji i szlachty, II Rzeczpospolita ? do piłsudczyków i głosicieli sanacji, Polska Ludowa (RP o numerze 2.5) ? do czerwonej arystokracji i członków partii, III Rzeczpospolita ? do ?rycerzy? Okrągłego Stołu i ?łżych-elit?, IV Rzeczpospolita ? do PiS-u i zwolenników odwetu.Zdesperowany zadaję pytanie: czy kiedykolwiek Polska będzie pospolitą rzeczą? Czy zapanuje demokracja i obywatelska normalność? Czy nadejdą takie czasy, że każdy z nas (ten w kraju i poza krajem) traktowany będzie przez rządzących poważnie i opiekuńczo, z należnym mu szacunkiem, z poszanowaniem godności osobistej? I natychmiast odpowiadam sobie, że nigdy, że już zawsze nasz kraj będzie normanowskim ?God?s Playground? i... gorzko płaczę.Kiedy powracam do kraju mojego osiedlenia, urzędnik Home Affairs wita mnie serdecznie ?Welcome Home?, kiedy natomiast przylatuję do Polski, oficer obecnej bezpieki lustruje mnie wzrokiem po raz kolejny i nie ostatni.
  • 2007-04-02 16:12 | zxwxz

to żart?

to wszystko to jest właśnie primaaprilisowy żart oczywiście, prawda?
  • 2007-04-02 17:05 | czytacz

??

Ten artykuł to chyba primaaprilis?! Ciężko uwierzyć w przedstawione fakty.
  • 2007-04-02 21:13 | Maur

Dobrze nam tak..

"...Kiedy jadła niestarcza; podzielmu jadło na sztuki..." pisał poeta, cytuję go z pamięci, ale zawsze w polityce, ma to kapitalne odniesienie do sytuacji z czasów tzw jedności prawicy. Wówczas PO, a nawet POPiS, już rozprawili się z tymi niby -spadkobiercami wszelakiego zła - z Sojuszem. Wówczas, ani "Polityka", ani promotor nawych świąt, nie protestowali.Tak wielkie było przeświadczenie, że rządzić będzie PO.-Do Pani Jolanty Pieńkowskiej "wzóru obiektywizmu..." napisałem kiedyś: -Nie przebieraj dziewczyno żeby nie przebrała, abyś za kanarka wróbla nie dostała.-Pani jolanta w Radiowej Trójce oświdczyła swego czasu, iż ani Parlament, ani rząd III RP nie podobają jej się, bo już wówczas (w 2000 r.)wiedziała,że: "SLD musi odejść", kto zaś postanowił: "Powstrzymać SLD", tu nie będę wypominał...Można, by tak do rana wspominać, jak (w ubiegłej kadencji sejmu) prawica kochała i szanowała demokrację, ale poco?
    -Królestwo Niebieskie na Ziemi panować nam będzie, jak Wszechprawica posiądzie władzę...
  • 2007-04-02 21:36 | Herold

Cena Chwały

10 lat... Tyle czasu upłynie za nim Polacy okrzepną po śmierci Papieża Polaka i zaczną myśleć bez skrępowania o rzeczywistości. 10 lat... Tyle czasu minie aż zarobki w Polsce zbliżą się "prawie" do średniej UE. 10 lat... tyle czasu minie żeby Polska wróciła na spokojne drogi rozwoju... po rządach PISu. 10 lat... przyjdzie nam rozwijać społeczeństwo oparte na wiedzy... szczególnie tej pozbawionej indoktrynacji mediów publicznych... 10 lat. Poczekamy dla chwały. Znowu...
  • 2007-04-03 18:06 | MO

Dzień Zmarłych (śmiercią naturalną)

1 litopada - Wszystkich Świętych - zostanie przemianowany na Dzień Zmarłych Śmiercią Naturalną. Na 30 dni przed tym dniem wypisze się ze szpitali wszystkich, którzy osiągnęli średnią, ogłaszaną przez GUS długość życia, a ich byt doczesny jest sztucznie podtrzymywany przez leki, zbiegi i operacje. Jeżeli jakimś cudem przeżyją te 30 dni, będą mogli 2 listopada wrócić do szpitali.
  • 2007-04-05 17:44 | ja..

jasne

Nie wiem czy mam się śmieć czy płakać po tym jak to przeczytałam...Mam mieszane uczucia...
  • 2007-04-09 16:03 | Andrzej

znowu swieta

Oby znowu zawitaly do nas swieta wielkanocne, to juz tylko dwa dni. Potem za dwa dni znowu swieta wielkanocne, i znowu, i znowu...
  • 2007-06-26 12:10 | smitwole

żarty się skończyły - czas się..

ponabijać.
  • 2008-03-02 20:27 | ola

hipopotam

Derektor zoo widzi, że opiekun hipopotama zagląda w szeroko otwartą paszcze zwierzęcia.-Co mu jest?-Hory?-pyta. -Nie wiem, weterynarz jeszcze nie wrócił.