Wyszukaj na forum
Forum
Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!
Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!
Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.
Maciej Wojtkowski
(6)-
ciekawe
"Dwa lata przepracował w Dolinie Krzemowej w MIT."
a od kiedy to dolina krzemowa znajduje sie w massachusetts? -
?
"Stolica" doliny krzemowej jest San Jose - to na poludnie od San Francisco.
MIT, czyli Massachusetts Instutute of Technology to raczej na wschodzie USA.
Pracowac w dolinie krzemowej w MIT to troche tak jak na Harvardzie w Oxford lub na Sorbonie w Princeton. -
Promuje Polskę
złoto ,kryształ,uciekł do Polski z krzemowej doliny , po prostu cud.chciałbym żeby znalazł naśladowców -
Korekcja
MIT to Massachusetts Institute of Technology w stanie Massachusetts na wschodnim wybrzezu a nie w "Dolinie Krzemowej" -
Ojjj
Ojjj... ktos w Polityce nie odrobil zadania domowego! MIT znajduje sie w Bostonie, stan Massachusetts.Mackowi serdecznie gratulujemy :)!!! -
Poprawka
Poprawka ... nie Boston, MA a Cambridge, MA ... pospieszylam sie :)