Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Sprytna idea

(8)
Moi drodzy. Żyjemy w piekle.
  • 2007-04-19 15:21 | bojar

brand new Dżizas

Całkiem ciekawe. Tylko skąd pomysł na taką pociachaną formę? To trochę przeszkadza.
  • 2007-04-19 17:07 | sadfdas

dasfsad

fajne. bardzo. miłe. dobre.
  • 2007-04-19 18:39 | Anna

Wcale nie.

A mi pociachanie nie przeszkadza, może nawet przeciwnie - krótsze akapity się łatwiej czyta. W niektórych miejscach widać wyraźne wpływy Sapkowskiego (w formie, nie poglądach) - czy to celowe?
  • 2007-04-19 23:35 | b.ch.

nie...

nie potrafię znależć odpowiednich slow na okreslenie tego tekstu.Z jednej stronny intryguje i skłania do refleksji,z drugiej drażni.Styl,forma,ujęcie?b.ch
  • 2007-04-20 14:30 |

pociachana forma..

..jest moim zdaniem jednym z plusów tego tekstu, chociaż nie potrafię powiedzieć, dlaczego.
  • 2007-04-23 16:06 | Gabriela

na plus

dobre, ale specyficznie obrzydliwe
  • 2007-04-23 21:09 | Autor

Odp.

Pomijając pociachanie które jest jakie jest(bynajmniej nie ze względu na czyjkolwiek wpływ - ta uwaga mnie rozbawiła), chciałbym zauważyć, że w tym tekście nikogo ani niczego nie obrażam. Całkiem przychylne chrześcijaństwu myśli ująłem w sposób odrobinę odbiegający od tego, co w powszechnym mniemaniu uchodzi za właściwe. Czy razi? Być może. Czy powinno razić, skoro nie uwłacza? Nie wiem. Może to zagadnienie na kolejny felieton? P.S. Sapkowski celowy nie był i, prawdę mówiąc, ja go tu nie dostrzegam. Pewien styl już chyba zwykło kojarzyć się z panem Andrzejem i nic na to poradzić się nie da. Niemniej nie wydaje mi się by był to powód by z niego zupełnie rezygnować – o ile wykorzystywany w umiarze. Tu mi pasował.
  • 2007-05-19 19:19 | Michrowski

Sprytna idea

Swietne.Myslenie bez socjalizacji,czy aby tylko nie za opozycyjne,chcialabym poczytac wiecej.