Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Marsz, marsz Dąbrowski

(4)
2007-04-24 16:20 | Polityka.pl
 • 2007-04-24 16:20 | kontra

  cieszmy się

  im gorzej tym lepiej
 • 2007-04-26 01:38 | Mieczsilver

  Kolejny impuls do histerii

  To jednak ciekawa teza,że aby piastować stanowisko trzeba się znależć w zasobach archiwalnych IPN!!!To daje rzeczywiście antylustracyjny asumpt.W moim pojęciu antyobywatelska konstytucja nie pozwala Obywatelom R.P.weryfikować najnowszej historii.W niej tajne państwo z czasów gdy partia miała patent na mądrość reżyserowało nie tylko ludzkie życiorysy,ale przestępstwa,a nawet i zbrodnie.Prawdziwa cnota krytyki się nie boi,nie boi się też podsłuchów i t.d.Zgodnie z tendencją zbliżania do siebie wiary i rozumu Bóg jest Prawdą,kto szuka prawdy szuka Boga choćby sam o tym nie wiedział.W IPN też trzeba szukać prawdy i każdy do tego winien czuć się powołany,każdemu to winno być dane.
 • 2007-04-26 23:48 | trayan

  Mieczbronz

  nie, no wpisu pana mieczsilvera to szkoda komentowac.ja trzeba zlustrowac....