Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wyciszanie Dwójki

(4)
Czym Wschód Polski (i nie tylko) zawinił, że ma być pozbawiony kulturalnego radia?
  • 2007-05-23 10:02 | Stanisław Kotełko

Polskie Radio - dostęp

Dwójkę na Dolnym Śląsku w rejonie Ślęży na razie słyszymy dobrze, ale niech zrobią coś z programem I! Na UKF nadawany jest poniżej dolnego progu zasięgu nowych pasm UKF, odbiór na falach długich jest fatalny! Taka sytuacja ciągnie się od lat!
  • 2007-05-23 13:16 | jj

Polskie Radio - Ptasie Radio

"Polskie Radio jest instytucją, która ostatnimi czasy jest fatalnie zarządzana" - stwierdził ostatnio jeden z moich znajomych, który do niedawna pisał sporo scenariuszy słuchowisk. Ostatnio przestał, bo PR wbrew szumnym zapowiedziom pana Zalewskiego (szefa Teatru PR) prawie zupełnie przestało realizować nowe słuchowiska. A kulturalny sekretariat Teatru PR przestał w ogóle odpowiadać na maile znajomego. "Rozumiem, że mają mnie w d..pie, ale niech mi o tym przynajmniej napiszą" - kwituje ten fakt mój znajomy. Teatr "jedzie" prawie wyłacznie na "Matysiakach" i "Jezioranach" oraz na powtórkach. Nieustannych powtórkach. Od wielkiego dzwonu pojawia sie coś nowego, a i to najczęsciej autora, który już "był zszedł". Gratuluję szefom radia dobrego samopoczucia, braku kompetencji, kolesiostwa, kumoterstwa... A miało tego wszystkiego nie być! Ale tak to już jest! Nowe idzie, stare... jedzie!!!
  • 2007-05-23 15:06 | Joanna Wdzięczna

Polskie Radio - misja ogłupiania

Nowe władze konsekwentnie (i niestety z powodzeniem) realizuja odgórny plan ogłupienia i ograniczania społeczeństwa, tylko z jakiej racji ja mam za tę "misję" płacić abonament egzekwowany tak jak podatek ???
  • 2007-05-23 17:50 | kontra

na co komu tzw radio publiczne

Uwazam, ze w ramach taniego panstwa nalezaloby zlikwidowac radio publiczne. Wyniklyby z tego same korzysci.
    1. Wyksztalciuchy i lzeelity znalazly sobie juz co innego.
    2. Mohery maja RM
    3. Dwojke zastapi RMF Classic
    4. Pozostali znajda sobie cos innego gdyz zycie nie znosi prozni
    5. Pieniadze z radia przerzuci sie do tv na programy misyjne typu "M jak milosc"
    6. Nie trzeba bedzie placic dziennikarzom, a prezes i zarzad przez pare lat (do konca kadencji) beda brali solidna pensje za swoja ciezka prace przy likwidacji tego niewydarzonego tworu.
    7. Przez wiele lat sluchalem jedynki. Teraz , po odejsciu wielu dobrych dziennikarzy, po korekcie kursu nie da sie jej sluchac tak jak nie daje sie ogladac tv publicznej.
    Czyli nie ma zmartwienia.