Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Żelki walą w beret

(2)
Kraj się rozwija, koniunktura rośnie, policja pracuje. Ktoś jednak rozpija Polaków, dolewając wina do żelków.
  • 2007-05-23 15:22 | proximus_centauri

    łżelki

    Świetnie napisane, z jajem. No i przypomniałem sobie, że ostatnio nie skończyłem paczki żelków, która czeka w ukryciu ;) A więc: byle do wieczora!
  • 2007-05-28 15:18 | Tomasz Rzepa

    na-PIS-y

    Kraj sie rozwija... Rozwija się także propaganda sukcesu IV RP. Masowo łapią "na gorącym uczynku" badź "za teczke" każdego kto może zrobić duże BUM przy upadku. Bo im większy huk tym większy sukces, im więcej hałasu zrobi się wokół afery tym dłuższy będzie monolog władzy chwalącej się NIEPODWAŻALNYM sukcesem. Zamkniecie serwisu z napisami dobitnie uświadamia mi, że Polska staje sie państwem policyjnym... Orwell puka do drzwi bo znalazł mnie po adresie IP. A na koniec krótki dowcip : -Kto ma napisy do Shreka 3 ? -Policja.