Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Rosja-USA: Kiepski western

(3)
Prezydenci Bush i Putin mają kłopot ze sztuką zejścia ze sceny.
  • 2007-06-08 13:18 | Rosjanin

?

U Rosij NIE ma żadnych problemów a ni z US, a ni z UE...
    Mięso Rosja też ma swoje.
  • 2007-06-10 12:11 | Polka

rosja sama dla siebie jest problemem,

i jesli się nie ucywilizuje to zostanie przywołana do porządku.Od USA dzielą rosję lata świetlne.A my Polacy zawsze będziemy za USA.I nie jesteśmy żadnymi waszymi braćmi drodzy rosjanie.Nie chcemy waszej kultury,waszego sposobu myślenia pozbawionego szacunku dla innych.Gazu sobie poszukamy gdzie indziej,nie ma problemu,dlatego najlepiej róbcie problemy już teraz,to szybciej się weżmiemy do roboty w tej kwestii.Dajcie nam spokój.POlka
  • 2008-02-10 00:24 | Polak

Rusofobia

Sz. Pani Polko. Proszę uprzejmie mówić w swoim imieniu. Prof. Rotfeld twierdzi, że nie jesteśmy rusofobami a Pani głos temu zaprzecza. Nie mam wątpliwości co do tego kim jestem a jednak z szacunkiem odnoszę się do olbrzymiego dorobku kultury rosyjskiej i chętnie z niego korzystam. Rosjanie z którymi miałem do czynienia okazywali więcej szacunku dla mnie i kultury mojego Narodu niż wielbieni przez Panią amerykanie, dla których Polska po prostu nie istnieje. Nie mam nic przeciwko temu, że gaz w moim domu jest z Rosji, zwłaszcza jak jest tańszy. Jeśli Pani woli amerykański, to proszę bardzo, ale na własny rachunek. A Politykę przestałem kiedyś czytać m. in. za przyczyną p. Szostkiewicza. Jego komentarze ( na które natknąłem się w internecie), w moim odczuciu pozbawione logiki, podsycające zastarzałe fobie, utwierdzają mnie w słuszności niegdysiejszej decyzji. Niech za nie płaci tzw Polka. Ja nie.