Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Luksusy Likusów

(23)
Do krakowskiej rodziny Likusów należą luksusowe hotele, wytworne restauracje i najdroższe w Polsce delikatesy. Bogaci i wymagający turyści, podróżujący według wskazówek ­snobistycznego przewodnika Relais&Chateaux, z Polską i branżą turystyczną kojarzą tylko to nazwisko.
  • 2007-06-18 02:51 | Tomasz Karolak

Likus

Ciekawostka
  • 2007-06-18 03:10 | Tomasz Karolak

Likus

Ciekawostka
  • 2007-08-02 17:55 | kaja

Ciociu cieszeie ze jestes taka słąwna !!

bardzo poruszył mnie ten artykół o historii likusów:) ciociu odniosłaj sukces! mam nadzieje,ze jestes z tego zadowolona. działajcie a duzo osiagniecie ;) :) pozdrowienia dla likusków =]
  • 2007-10-07 09:10 | iwona kossek

BRAVO- zazdroszcze uporu

to wspaniala historia o marzeniach ktore likusowie realizuja z takim rozmachem i KONSEKWENCJA
  • 2007-10-10 21:26 | ESTIKA

BRAWO PANSTWO LIKUSOWIE

to przyklad ze wszystko mozna zdzialac jesli sie tylko ma marzenia.jestem ze Spytkowic i mieszkam niedaleko panstwa Likusow na Przewozie i zycze samych sukcesow.POZDRAWIAM.
  • 2007-10-10 21:31 | ESTIKA

BRAWO PANSTWO LIKUSOWIE

to przyklad ze wszystko mozna zdzialac jesli sie tylko ma marzenia.jestem ze Spytkowic i mieszkam niedaleko panstwa Likusow na Przewozie i zycze samych sukcesow.POZDRAWIAM.
  • 2007-10-24 03:13 | kostek

likus concept store WARSZAWA

przeczytałem gdzieś w internecie, że w Warszawie na Krakowskim Przedmiesciu jest nowy sklep marki DIESEL... ale żadnego sklepu nie znalazłem.... bowiem TO JEST NA PRAWDĘ EKSKLUZYWNY BUTIK... brawo za styl i klasę... robi o wiele większe wrażenie niż salon GA na Nowym Świecie.Aranżacja miejsca jest genialna, super oświetlenie... zakupy w takiej sceneri to istna przyjemność
  • 2007-12-22 07:03 | Krzysztof Chodorowski

Good job!

Good job! Wiesiek !a jeszcze tak niedawno gralismy w beki na podworku internatu przy Helclow 23Pozdrawiam z Chicago.
  • 2007-12-28 12:53 | Bartek

Moja mama

Moja mama jest dobrym znajomym TAdeusza i 2 braci likusów a sklep marki diesel jest na Ursynowie ;P
  • 2008-01-12 23:57 | Alex

O.o Skąd ja znam to nazwisko XD.

Czytając tego arta stwierdzam że filozofia działań Panów Likusów *przepraszam jeśli błąd w odmianie nazwiska* jest stosunkowo dziwna, biorąc pod uwagę fakt że zaczęli razem, każdy ma swoją działkę, i do dzisiaj są zżyci z sobą - pierwszy raz od dawna widzę bogatych ludzi nie zniszczonych przez pieniądz. Wracając do globalizacji myślę że tu to pojęcie zostało bardzo szeroko pojęte, trochę hipisowsko XP. "semper fidelis" - to zdanie wydaje mi się najbardziej odpowiednie *chciałem napisać adekwatne ale za sztywno by to brzmiało XD* do przedstawionej sytuacji. Moja matka jest rzeczoznawcą majątkowym, takich budynków to może zazdrościć nawet Gates . Jestem ciekawy czy ktoś z rodziny Likusów czuje wyrzuty sumienia dlatego że sprzedają artykóły zabijające i człowieka i jego wolność. Znam jedną osobę z rodziny Likusów *chodziłem z nią do podst kilka lat* a o jej/jego majątku dowiedziałem jej/jego przyjaciela, w 6 klasie na obozie wędrownym *ok 2 tyg po skończeniu podst*
  • 2008-01-13 16:30 | Aska

Gratulacje

Podziwiam ludzi takich jak Rodzina Likusów.Mam dla firm rodzinnych wielki szcunek. Życzę P.Likusom wiele wytrwałości,cirpliwości i stalowych nerwów w prowadzeniu działalności przy naszej biurokracji!
  • 2008-04-15 11:08 | Tobiasz likus z chrzanowa

pozdrawiam Likusów

cieszem sie ze nosze takie nazwisko Pozdrawiam
  • 2008-09-18 00:50 | Krzysztof Pasierbiewicz

Re: Luksusy Likusów

Cześć Wiesiek,
    Przypadkowo, chodząc po internecie wpadłem na tę stronę. Nie wiem co robicie w biznesie, ale to co zrobiliście dla Krakowa (delikatesy pod 13-tką - jak kupię polędwiczkę gdzie indziej to Julka zaraz wrzeszcy, że to nie od Likusów; hotel Pod Różą, gdzie podejmowałem bez wstydu wielkich bosów Philip Maooris'a; hotel Copernikus, który nie ma sobie równych; no i hotel "Stary", który ma taki taras, że odpada głowa) jest SUPER!!!
    Pozdrawiam,
    Krzysiek Pasierbiewicz
  • 2008-10-02 12:22 | DErek

To jakies chore uwagi...
  • 2008-12-31 20:33 | autor

prokurator tez sie cieszy
  • 2009-03-14 14:39 | gucio

Dajcie mi milion PLN a w 10 lat zdziałam więcej niż rodzina Likus. Masa pomysłów, w które zrodziły mi się w głowie 5 lat temu a na których teraz nowopowstałe firmy czeszą wielkie pieniądze.
  • 2009-08-12 15:54 | karol

myślę że ludzie nie mają pojęcia o czym piszą. Nazwisko Likus to.........................
  • 2009-08-12 16:00 | marian

Panie Bartku nie ma się czym chwalić, ale właśnie takim jak pan i pana mama to imponuje!!!!! Bardzo przykro
  • 2009-08-27 13:33 | Trzeźwo patrzący

To prawda, że Likusowie stworzyli kilka imponujących projektów, miejsc ekskluzywnych i bardzo snobistycznych. Szkoda tylko, że zrobili to w sposób na wskroś komunistyczny, przynajmniej jeśli chodzi o Kraków, przez znajomości z Majchrowskim... Tu nie chodzi tylko o abstrakcyjne i niedorzeczne pomysły, które nie raz szpecą to miasto, ale o bardzo brzydką klikę.
    I to, że w Copernicusie coś odrestaurowali, nie znaczy, że nie zniszczyli też niczego, jak na przykład zabytkowe ganki pod 12 i 13. Nie wspominając już o "estetycznej" balustradzie kamienicy nr 12 z napisem "Pasaż 13"....
  • 2009-09-11 11:42 | krakus

a od kiedy to dziadek Likusów jeżdził po świecie? Podobno mieszkał w lepiance w jednej z podkrakowskich wsi, a kontakt z tytoniem, to palenie machorki z własnego 0,5 hektarowego poletka.
  • 2009-10-09 14:44 | LeszekKraków

poznałem 4 "dzieci likusow" no i z przykrością stwierdzam, że i tym razem pieniądze uderzyły do głowy. nie daj Boże trafią na kogoś, kto w jakiejś materii jest lepszy, ładniejszy lub mądrzejszy... natychmiast muszą syknąć jadem. nie rozumiem tylko po co pod maską amerykańskiego uśmiechu i takiego właśnie stylu bycia myślą jedynie jak tu komuś nogę podłożyć.
    co do korzeni "szlacheckich", mogę potwiedzić że pochodzą z jakiejś małej wioski spod Krakowa, szkoda że wstydzą się przeszłości bo pamiętając o niej mieliby mniejsze szanse popełnienia błędu.
    Hotle piękne, a kuchnia w nich wspaniała (ukłony dla pani Kasi).
    całej rodzinie życzę dalszych sukcesów
    Leszek
  • 2010-10-25 00:32 | K

Re:Luksusy Likusów

Nie bądź zmierzły
  • 2012-01-10 14:18 | JA

Re:Luksusy Likusów

ZACZNIJ OD ZERA ZBIERZ MILION I DZIAŁAJ tylko przestań już pisać czego byś nie zrobił gdybyś miał milion...