Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Naga broń skuteczna z natury

(7)
2007-06-25 22:29 | Polityka.pl
  • 2007-06-25 22:29 | Fafek2

Prezes Lutyk i propaganda

Czy to jakiś żart? Prezes Lutyk, moim zdaniem, jawnie sobie kpi. Jednak wypowiedź posła LPR o obrzydliwej propagandzie, cytuję, "eskhibicjonistyczno-pederastycznej" po prostu przebija wszystko.
  • 2007-06-26 12:14 | NadAL

GOL ASem w Buraków

;)
  • 2007-06-27 17:11 | taw

Do kancelarii

Poruszony temat wart jest jest uwagi. Dobrze stałoby się, gdyby przedstawiciele ruchu w strojach organizacyjnych przekazali petycje naczelnym władzom. Sadzę, ze byliby wysłuchani, a moze poczęstowano by ich kawą. W końcu zyjemy w kraju solidarnym, a władza chce dla wszystkich dobrze.
  • 2007-06-27 19:30 | Mishka Zubov, propagandzista

Obcokrajowcy też skonfundowani

Ten żart podobał mi się na tyle, że pozwoliłem go sobie przetłumaczyć i umieścić na forum Militaryphotos:http://www.militaryphotos.net/forums/showthread.php?p=2595694Okazuje się, że inni się też na to łapią, nie tylko pierwszy autor pierwszej odpowiedzi.:-)MZ
  • 2007-06-28 18:18 | MO

Pod płaszczykiem

Mnie się pomysł podoba.Pod płaszcykiem naturyzmu wiele da się ukryć.Niech się wszyscy solidaryzuja z wszystkimi w proteście przeciwko wszystkiemu. Tylko dlaczego na pierwszą linię mają iść starsze pielęgniarki? Niech idą młodzi górnicy, prosto z szychty.
  • 2008-03-13 20:51 | minia

...

taaaaa ...zachwyca mnie idea spotkania R.G. z młodzieżówką nudystów! ten koncept, nader misternie wysupłany, okazałby się niezmiernie ekscytujący i pouczjący dla Syna swego Ojca, o równie ekstremalnych poglądach ;)