Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Pies czyli kot

(7)
2007-07-11 13:30 | Polityka.pl
  • 2007-07-11 13:30 | letom

Nareszcie!

W końcu!!! Wraz z Polityką całe wieki wyczekiwałem na reaktywację "Psa,czyli kota". To właściwe miejsce, zwłaszcza w dzisiejszej rzeczywistości. Tymowy cykl pomieszczany wcześniej we Wprost zmuszał mnie do kupowania tego rozwrzeszczanego i efekciarskiego pisma, którego nigdy nie szanowałem. Publikowanie w Polityce rozwiązuje mój dylemat.
    Serdecznie witam w imieniu tabunu Tymofanów.
  • 2007-07-11 14:32 | letom

link

Oto ociupinka proTYMowej "propagandy": http://www.brzeg.com.pl//content/view/455/288/

raz jeszcze pozdrawiam
  • 2007-07-11 14:58 | mk

radość czytelnika

Bardzo się cieszę, że mój ulubiony satyryk będzie felietonistą w moim ulubionym tygodniku!!!
  • 2007-07-11 16:32 | mariusz

brawo!

Cieszę się bardzo,że tak szanowna i ciekawa osobistość jak Pan Tym zagościła na łamach Polityki!!!Lektura tygodnika to zawsze przyjemność ,a teraz to już sam miód.Cieszę się ,że współpraca z Rzepą sie skończyła,bo teraz to osoba Pana Tyma raczej a nawet na pewno tam nie pasuje.Pozdrawiam Panie Stanisławie!!!
  • 2007-07-11 21:41 | marekk

Znowu razem

Panie Stanisławie wraz z Panem jako czytelnik odszedłem z WPROST i teraz będę miał przyjemność czytać Pana teksty w POLITYCE. Będzie wesoło, jak to zwykle między psem i kotem.
    pozdrawiam marekk
  • 2007-07-13 12:37 | krzych_op

respect

Jako "wyznawca Tyma" strasznie cieszę się, że zawitał w moim tygodniku. :-)