Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

PL w PE

(17)
Trzy lata temu w ławy Parlamentu Europejskiego posłaliśmy m.in. premiera Jerzego Buzka, czterech byłych ministrów, dwunastu historyków, jednego doktora matematyki, dendrologa oraz trzynastu profesorów. Mamy z nich jakiś pożytek?
  • 2007-07-11 17:48 | michał

Małgorzata Handzlik

ja pochodze z Bielska Białej i najelpszym europosłem według mnie jest Pani Małgorzata Handzlik- szkoda ze nie ma jej w tym rankingu
  • 2007-07-12 13:27 | pracownicy WSAP :)

prof. Barbara Kudrycka

ja pochodzę z Białegostoku i wspólnie uważamy, że najlepszym europosłem (europosłanką) jest prof. Barbara Kudrycka!!! - to ona powinna znaleźć się w tym rankingu. Zrobiła dużo dobrego dla Polski i regionu (podlaskie)
  • 2007-07-13 05:40 | Agata King

Maciej Giertych jest super-poslem

Uwazam iz prof. Maciej Giertych jest najlepiej zaangazowanym Euro-Poslem dla spraw polskich i Polakow. Mam nadzieje iz Polska nie zginie tak szybko jak by chcial Mr Geremek, szkalujac nas Polakow na prawo i lewo. Jako Polka jest mi wstyd za jago anty-polskie wypowiedzi.Mam nadzieje iz jest to jego ostatnia kadencja i rzad polski nie powinien mu pozwolic na powrot do naszej Ojczyzny ( bo on nie czuje sie obywatelem polskim odmawiajac poddania sie lustracji.... (sic!). Uczciwo-krysztalowy czlowiek nie boi sie prawdy...Pozdrawiam, Agata KingP.S. Jestem dumna iz Pan Maciej Giertych reprezentuje tak godnie Polakow.
  • 2007-07-13 05:53 | Agata King

Panie cenzorze z Polityki czy w Polsce j

est Demokracja dla wybranych i popierajacych lewactwo? A co z pogladami wielu Polakow jak ja ?O taka Polske walczylismy?Wstyd Panie 'moderatorze' przez male m....Pozdrawiam,zyczac odwagi przez duze O !!!!Agata King
  • 2007-07-13 05:54 | Agata King

czy 'Polityke' mozna traktowac powaznie

?Ciekawe czy wasz naklad nie ulegnie zmianie?
  • 2007-07-13 09:27 | rafał

Czesław Siekierski

Bardzo dobrze porusza się po temacie "rolnictwo", który jest najtrudniejszy, ma duże doświadczenie i pracuje efektywnie w kraju np. z młodzieżą.
  • 2007-07-13 12:42 | Miki

GOSIA HANDZLIK

Jest SUPER Ładna, mądra i pracowita Nie zapomina o wyborcach w Polsce Świetnie zna esperanto
  • 2007-07-13 17:33 | Habitus

Kryształowy człowiek

Pani Agato King, pani ulubieniec popierał stan wojenny i był w PRONie. Taki kryształowy człowiek...
  • 2007-07-15 20:27 | bernard

wspaniała kobieta, wspaniały Poseł M. H

jestem z Żywca i najaktywniejsza w naszym okręgu śląskim jest Pani Małgorzata Handzlik. Ma łatwy sposób nawiazywania kontaktów z wyborcami i interesuje sie sprawami rejonu. Ponadto korzystałem z pomocy prawnej w jej biurach
  • 2007-07-15 20:34 | facet z Zawiercia

Pani Handzlik

nie wiem jakie kryteria przyjęto ,ale wręcz bulwersuje mnie fakt że nie ma tutaj Pani Małgorzaty Handzlik.Podobnie jak Olbrycht nie występuje zbyt często na sesjach plenarnych, natomaist aktywna jest w komisjach: handlu i ochrony konsumenta. Wporwadzała ważną dyrektywe usługową , która przyniesie korzyść przedsiębiorcom i ludziom szukajacym prace. Jeżeli tten ranking robiono tak jak ten z Instytutu Spraw Publicznych gdzie uwzględniono tylko część posłow to jest to skandal.
  • 2007-07-15 20:49 | Bartosz R.

Buzek , Olbrycht , Handzlik

wszyscy sa z PO i reprezentuja śląsk , robia to naprawde dobrze
  • 2007-07-15 22:08 | mateusz

the best sa

jako student politologii interesuje sie aktywnoscia europosłów w moim okregu ( śląsk) i najlepiej spisuaj sie w nim trzy kobitki: Staniszewska, Grabowska i Handzlikowa , nie wiem czemu ani jednej z nich nie ma.
  • 2007-07-16 17:04 | sld-ian

Marek Siwiec

kompetentny i na wysokim stanowisku w parlamencie europejskim , robi dużo dla Ukrainy
  • 2007-07-16 17:06 | macgyver

bielan i kamiński

moimi typami śa Bielan i Kamiński: potrafią być aktywni i w polityce zagranicznej i krajowej. Młodzi i zdolni oraz bardzo ideowi
  • 2007-07-16 20:45 | kill bill

prof. Roszkowski

najlepszy według mnie jest prof. Roszkowski. Doświadczony historyk i ceniony autorytet
  • 2007-07-17 15:32 | pepiczek

współpraca z Panią Handzlik

osobiscie miałem zaszczyt doświadczyć wspołpracy z Panią Handzlik. Jest bardzo kompetentna,fachowa i "czuje" pracę w parlamencie. Równocześnie nie robi tego kosztem spotkań z wyborcami w ktorych uczestnictwo to prawdziwa przyjemność. Może nie ma zbyt wielu wystąpień plenarnych,ale za to wykonuje mrócza pracę w komisjach . Poczytajcie co robi na www.malgorzatahandzlik.com
  • 2007-08-21 22:58 | MiSzA

prof. KUDRYCKA

Zawsze przygotowana, wie o czym mówi i co chce przez to osiągnąć, ale nie wyrywa się tam, gdzie orientacja w temacie większości posłów, którzy najwięcej krzyczą jest bliska krytycznego "nic"...Pełny profesjonalizm, ale co wśród polityków rzadziej spotykane, także pełne zaangażowanie i dużo poświęcenia, a za dotrzymywanie obietnic wyborczych powinna dostać niejeden medal. Wszyscy politycy kłamią i nie dotrzymują słowa? Nie prawda, na prof. KUDRYCKIEJ można polegać i to jest dziś najważniejsze.