Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Odmowa rządzenia?

(5)
Merytoryczna aktywność tego rządu jest dramatycznie niska.
  • 2007-07-17 12:47 | sailor

a statek płynie

Diagnoza trafna, lecz co dalej?Ja widzę jeszcze parę skandali, np. rozdzielnictwo funduszy unijnych dla organizacji pozarządowych i samorządów,działania MON-u.Lecz tu jest rola dla mediów właśnie, zamiast latać z kamerą za kolejnym kretynem -opracować porządny reporterski! materiał.Wy w Polityce też zaniedbaliście wątek obywatelski.Pomimo tego - pozdrawiam serdecznie
  • 2007-07-17 22:19 | krystyna

good luck

Nieskonczone wakacje dla tego rzadu -coz to za cudowne zrzadzenie dla normalnej wiekszosci ludzi w moim kraju!Teraz trudno o swieze powietrze,tyle spraw zaniechanych i doszczetnie spartolonych...moze trzeba czekac na cud!
  • 2007-07-18 09:32 | Kalina

nie ma tak dobrze

Ta władza juz przyzwyczaiła nas do tego, ze lekceważy wyborców, opozycję, a nawet zwykłe wymogi przyzwoitości. PiS ma siłę w Sejmie dzięki madremu inaczej elektoratowi i od PiS-u zależy, czy i kiedy bedą wczesniejsze wybory. Mozna domniemywać na podstawie dotychczasowego stylu sprawowania władzy, ze ta koalicja nie usunie sie w przewidziany porzadkiem demokratycznym sposób i czeka nas jeszcze niejedna przykra niespodzianka. Moze bedzie to przestroga na przyszłość, ze ludziom opetanym prywatą i pozbawionym poczucia państwowego władzy powierzać nie mozna
  • 2007-07-19 09:46 | PI

Żeby chociaż nas nie pouczali!

Nie umieją rozwiązywać realnych problemów, bo nigdy się tym nie zajmowali. Ale kto, poza paroma fachowcami, będzie ich kiedyś z tego rozliczał? I kto wysłucha tych fachowców? Nikt nie jest zainteresowany.I żeby ci ignoranci chociaż siedzieli cicho. Ale nie, czują się w obowiązku chwalić się swoją ciemnotą, pokręconym światopoglądem, i pouczać nas o tym co jest dobre a co złe. Zamiast argumentów merytorycznych - oceny i pomówienia.
  • 2007-07-19 11:40 | PI

kto to ma zrobić

Jeszcze jedno: zobaczyłem niedawno w TVN coś, co mnie poruszyło bardziej niż cały ten cyrk polityczny, a przecież nie była to dla mnie nowość. Ministerstwo Zdrowia wysłało do kobiet 5,5 mln zaproszeń na bezpłatne badania onkologiczne i medycy byli zaskoczeni tym, jak bardzo mało kobiet skorzystało z tej okazji. Dziennikarze udali się do jednej miejscowości i przeprowadzili rozmowy z kobietami, które nie poszły na badania, pytając je o powody. Kobieta, której poprzednie badanie wskazało, że jest zagrożona, a mimo to na drugie badanie nie poszła, mówi: A, tak jakoś zeszło. Inna mówi: A jeszcze bym się czegoś złego dowiedziała. Inna: Spaliłam to pismo, żeby mnie nie kusiło (!!!).Czy sądzi Pan, że ludzie, którzy nie interesują się nawet własnym zdrowiem, zainteresują się tym kto i jak nimi rządzi?