Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

W najnowszym numerze POLITYKI

(1)
  • 2007-07-22 07:29 | baszczu

koment,do artykułu:PRL nie do smiechu

Zgadzam sie co do sensu artykułu i chciałbym od siebie poprosic przez redakcje "mojego" tygodnika aby moze wam sie udac wpłynac na tvp(choc wątpie)i w okresie wakacyjnym zaprzestali nadawania pierdół co roku tych samych ja mam nawet propozycje. czy zna ktos rez. andrzeja wajde??? to oprócz filmów tego wysmienitego naszego rezysera które sa puszczane non stop na róznych kanałach tv to nakrecił tez np."biesy" inaczej "les possedes", "nastazja filipowna" czy "zbrodnia i kara" fakt jestem miłosnikiem twórczosci dostojewskiego ale to chyba nie zmienia faktu ze to tez sa wartosciowe filmy o których juz teraz mało kto pamieta a pewnie warto obejrzec gdyz sam nie ogladałem tych ekranizacji a zdobycie ich graniczy z cudem. dodam ze oprócz adaptacji filmowych były tez teatralne mam 30 lat i napewno wolałbym takie rzeczy poogladac niz poraz setny czterech pancernych czy alternatywy 4. ps. prosba szanowna redakcjo jesli znacie jakakolwiek droge do zdobycia takich filmów dajcie znac!!! z wyrazami szacunku i poparcia dla tygodnika