Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Tak, czyli nie

(7)
Przed 60 laty, 19 lutego 1947 r., odbyły się pierwsze po zakończeniu II wojny wybory w Polsce. Mimo wysiłków propagandowych i panującego terroru pokazały siłę oporu społecznego.
  • 2007-08-01 09:38 | Piotr

wybory w Polsce

pozdrowienia od zwolennika PiS!!!
  • 2007-08-01 13:25 | S.Płuciennik

Historia PRL

Chciałam tylko doprecyzować, że Mikołajczyk opuścił Polskę, aby uniknąć mającego nastąpić lada moment aresztowania.Podobnie Stefan Korboński.
  • 2007-08-01 14:15 | Grek Anonim

Podobieństwa

A co do PiSu:"Jako jeden z podstawowych sposobów traktowali dezinformację i autokreację siebie jako „sił postępu i demokracji”, wpisujących się w tradycję obozu polskiej lewicy z ukrywaniem swoich ideologicznych korzeni (i samej nazwy: komunizm, ponieważ zdawano sobie sprawę, jakie odium spoczywa w Polsce na pojęciu „komuny”).(..) komunistyczni notable demonstracyjnie uczestniczyli w katolickich mszach, (..) nie ma w oficjalnych dokumentach, przemówieniach, artykułach prasowych itp. żadnych odniesień do komunizmu, socjalizmu czy kolektywizacji rolnictwa."
  • 2007-08-02 15:24 | Wykształciuszka

Grek Anonim Łaskawy

Mnie nasuwają się podobieństwa mniej korzystne dla wodza PiS i jego dworu z wszechmogącym (na szczęście na ziemi, szczególnie w okolicach Włoszczowej), Edgarem w roli głównej.Nie ujawnię jednak, jakie- przez wzgląd na wielu porządnych ludzi, którzy jeszcze wierzą,że bliźniaki mogą coś dobrego dla kraju zrobić. W odróżnieniu od J.K. nie uważam,że wszyscy, którzy mają inne zdanie niż ja - to kretyni, naiwniacy, czy może cwaniacy,i nie będę ich nigdzie przyporządkowywać.Ja wg J.K. jestem tam, gdzie stało ZOMO, chociaż to o mojej podziemnej działalności w stanie wojennym były i chyba jeszcze są notki w internecie, i chociaż przed wyborami 2005r. i jeszcze trochę po nich cieszyłam się, że będzie POPIS.
  • 2007-08-05 22:58 | Ana

długo

czemu to takie długie
  • 2007-08-08 10:15 | amelie

Są różne krawczyki

Tak krawczyk kraje jak materii staje. Krawczyk - zdobądź więcej materiału - to może więcej zrozumiesz a i "szata" będzie łatwiejsza do zniesienia.
  • 2007-08-10 12:10 | bolo

Polska po wojnie

Doba powojenna stawial wiele do zyczenia w zrujnowanej polsce wiadomo ze komunizm nie byl rozwiazaniem ale inna opcja nie i istniala poniewaz mozna to okresli bylismy w pewnym sensie pod zaborem rosyjskim oczywiscie Ak nie mila wtedy prawa bytu gdzie teraz sa swego rodzaju sybolem oporu prawicowego. Moze troche odbiegelem od tematu artykulu ale sory