Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Eurofalstart!

(11)
Wiadomo, że już nie zdążymy z oddaniem stadionów do końca 2010, jak zobowiązaliśmy się wobec UEFA. Minister Sportu Elżbieta chce renegocjować terminy.
  • 2007-08-06 18:10 | ania

Brawo Pani Minister !!!

warto renegocjowac i warto budować stadiony bo przecież to zostanie Polsce!!! zyczę Pani wytrwalości i pozdrawiam serdecznie z lublina :-)
  • 2007-08-06 19:43 | kunia

realia

jak Polska wspolnie wygrala z Ukraina to wszyscy, prezydent, premier, internauci piali z zachwytu jaka to szansa dla nas. Ja od poczatku bylam pesymistka w tym wzgledzie,mialam nadzieje ze sie mile zaskocze i ze szubko rzad zabierze sie do pracy. I co? jak zwykle dokladnie to samo czyli WIELKIE NIC. To moze byc najwieksza kleska w historii Polski i bardzo kosztowna
  • 2007-08-06 19:44 | just me

nuahahaha

renegocjowac. misztal mial racje. powinnismy nasza orgnizacje euro sprzedac w chorere juz na samym poczatku, zeby sie nie osmieszac.pani jakubiak, my polacy cenimy cie za poczucie humoru.
  • 2007-08-06 20:51 | Sianin

Euro 2012 na Allegro

Prawo do organizacji Euro 2012 proponuję wystawić na Allegro. Da się sprzedać korzystnie. W państwie, w którym dwaj raczej niedorośli intelektualnie, hehehe, "przywódcy" usiłują dogonić "układ" skazuje nasz udział w organizacji europejskiej piłki kopanej na kompromitację!
  • 2007-08-07 00:07 | Amadeus

Poland can do it IIII

No reason to panic, Poland is the land of prominence, we can do anything!!!So lets keep the spirits high!!!
  • 2007-08-07 08:00 | kocia

Euro 2012 wirtualne

Ukraińcy wystarali się o to, żebyśmy wspólnie organizowali tę imprezę. Oni poradzą sobie, a my będziemy siedzieli w krzakach. Ciągle słychać tylko megalomański bełkot na ilu widzów ma być Stadion Narodowy. A jak on już nawet powstanie, to co z nim później będzie. Jarmark Europa Bis?
  • 2007-08-07 12:52 | j-23

Euro2012

Pani minister niech Pani poprosi UEFA zeby przelorzeli EURO o rok a morze i o dwa lata. SKANDAL
  • 2007-08-07 13:19 | autonie mam mam

usmiech starszej pani to za mało

ładny usmiech pani w srednim wieku to za mało, gdzie są fakty ?
  • 2007-08-07 15:02 | Polka

poradzą sobie

Trochę wiary w ludzi i kraj, uważam, że nasz rząd da radę, a my jako jedni z lepszych kibiców na świecie, takich którzy zawsze stoją murem za swoją reprezentacją i krajem. Nie głosowałam na obecny rząd i nie jestem zadowolona z tej sytuacji, mimo to wierzę, że damy radę, i nie wstydzę się mówić, że jestem Polką.
  • 2007-08-12 13:34 | norde

kompromitacja

Biurokracja to patologia w połączeniu z polską mentalnością to kompromitacja.Potrzeba wielu lat by to zmienić.Euro 2012 odbędą się w innym kraju,niestety.
  • 2007-08-19 18:17 | Marcus

Zdążymy!

Zdążymy tylko najpierw Kaczory muszą zlustrować całą UEFĘ, czy tam nie ma "układu".Jak już zlustrują odwołają pół UEFY,to okaże się że właściwie po co komu te mistrzostwa,bo i tak nie ma komu zarządzać piłką w Europie i najpierw trzeba wybrać nową UEFĘ pod wodzą Kaczorów rzecz jasna.