Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Pacjent budzi się ze strachu

(1)
Kronika tygodnia: Giertych przywraca do kanonu 'Zbrodnię i Karę' (karę w całości, zaś zbrodnię tylko we fragmentach), lekarze strajkują, pacjenci samowolnie budzą się ze śpiączki.
  • 2007-08-08 22:41 | Juan

    Nocne nauki szefa MEN

    Możliwe, iż min. Giertych pracuje nad lekturami nocną porą, ale zapewne tylko czyta, zaś interpretuje za dnia, co prowadzi do genialnych wniosków. Wybitny umysł działa na pełnych obrotach 24 h. Wygląda to na okres przedmaturalny, ale minister ma przecież maturę za sobą, a nawet dwa tytuły magisterskie..., najwyraźniej stosuje zasadę 3xZ.