Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Zasady i zasadzki

(45)
Przyglądamy się założeniom wyborczym PiS sprzed dwóch lat i ich dzisiejszym echom.
  • 2007-08-22 19:31 | Kecaj

Znow najweselszy barak

Usmialem sie do lez. Dzieki!!! Znow jestesmy najweselszym barakiem. Nawet kiedy znikal oboz. To dopiero szczyt szczytow. Oby tak dalej. Alleluja i do przodu!
  • 2007-08-22 21:22 | Daniel Passent

Brawo

Świetny pomysł, doskonały komentarz. Brawo!
  • 2007-08-23 09:35 | ulv

lol

LOL
  • 2007-08-23 11:29 | Ventus

Smutno mi...

Obawiam się, że sytuacja może się poprawić dopiero wtedy, gdy dzisiejsi politycy powymierają jak dinozaury. Wiem, że to powyżej jest śmieszne, ale ja jestem tą prawdą zniesmaczony.
  • 2007-08-23 13:49 | Kawka

rewelacja IV RP

dawno nie czytałam czegoś tak rewelacyjnego w treści i podtekstach- czekam na następne
  • 2007-08-23 15:07 | Nulka 199

Dziękuje że jestem w Polsce

I czyż nie należy się cieszyć - tak wesołego kraju jak Nasza piekna Polska nie ma w całej Europie - ba nawet na świecie:-) Takich dwóch Maluchow - a dostarczają tyle radości:-)
  • 2007-08-23 15:27 | henryk VI

już bismarck

już bismarck mówił by niemcy się nie obawiali Polski gdybynawet była niepodległa ... oni się sami zniszczą nawzajem ... za darmo... tzn za ich kase ...
  • 2007-08-23 19:31 | Jarek

hehe

z humorem ale opisuje przykrą prawdę
  • 2007-08-23 22:02 | tomek

brawo!

lubię ten typ humoru, gratuluję formy i treści. prosze o więcej
  • 2007-08-23 23:00 | observator

Zasady zobowiązują

Zasady zobowiązują ale tylko przeciwników premiera. Premier przekazuje teren państwowy do dyspozycji pewnej pani, która zamiast zajmować się sportem, zamierza, za państwowe pieniądze, budować hale targowe dla wybrańców, zajmujących bezprawnie państwowy teren stadionu sportowego i sprzedających tam nielegalne podróbki majtek i płyty pirackie. To są zasady IV RP dla straganiarzy i cwaniaków. To jest Prawo i Sprawiedliwość i zapowiadany przez premiera porządek. No i jeszcze ten bełkot antyniemiecki .....
  • 2007-08-23 23:16 | paweł

:-)

:-) świetne pozdrawiam
  • 2007-08-24 07:04 | Fretka

:)

Warto być Polakiem! :D
  • 2007-08-24 15:07 | asia

fantastyczne!

fantastyczne! dla takich tekstów warto żyć w tym kraju:)
  • 2007-08-25 11:29 | Małgorzata Kozłowska

Państwo komentujący, Panie Danielu,

dzięki za dobre słowo, cukier krzepi. Pozdrawiam. :)
  • 2007-08-27 17:05 | M

Rewelacja

Nic dodać nic ująć. Szkoda, że to nie tylko dobry żart, a część polskiej rzeczywisctości...
  • 2007-08-29 16:54 | kasic.a

:)

No po prostu ten artykuł to trafienie w samo sedno sprawy. Co by nie było dotrzymali obietnic. Hahaha:DBRAWO!
  • 2007-08-29 23:40 | Maciej

Komentarz iście wyborny, ale...

żart odnośnie żołnierzy w Iraku jest raczej mało gustowny.
  • 2007-08-30 15:05 | ASZ

Polska rzeczywistosc

jakby na to nie patrzec autorka tego artykulu ma calkowicie 2-znaczna racje. Gratulacje i czekam na nastepne teksty
  • 2007-08-30 17:43 | ja

tytuł

Ich czas jest policzony.teraz juz prawie cala 'opinia publiczna' jest przeciw PiS'owi (mam taka skryta nadzieje )
  • 2007-08-30 20:42 | PaPiK

podsumowane

prosto, pieknie... po prostu podsumowane!
  • 2007-08-31 09:03 | Kamil Zubrzycki

Obawa

Mam nadzieję,że ta część społeczeństwa, która głosowała na PiS jest tego świadoma; szczególnie w świetle zbliżających się (chyba) wyborów.
  • 2007-08-31 11:09 | Harry

Nie tak błyskotliwe

Pisać złośliwe artykuliki bez polotu jest łatwo, powtarzać w owczym pędzie za mediami - też. Myśleć samodzielnie trochę trudniej. Jednak duża część opinii publicznej myśli i zagłosuje na PiS.
  • 2007-08-31 22:51 | pollytyczka

oby tak dalej

oby tak dalej nasze karakany robily wszystko tak jak robia, nie pomoga juz berety nawet z angory ani pitbule. koncz waszmosc, wstydu oszczedz. nie dosc, ze ukradli kiedys ksiezyc to teraz nawet slonce nad polska nie jest bezpiecznie. rada dla kaczorkow: wracajcie do filmu....
  • 2007-09-01 16:23 | Kalina

Ani mi do smiechu

Nie ma sie z czego smiać, zwłaszcza, ze jeszcze nie wieczór
  • 2007-09-01 20:50 | stasiek

Cudowne!!

To się nadaje do opublikowania na bilbordach.Kiedyś się z Kaczyńskich (przestępcy i niewspółpracownika SB) śmiałem potem mnie denerwowali, a teraz tylko czekam i staram się głęboko oddychać. Czekam do wyborów.
  • 2007-09-01 22:23 | U2

Dobrzy, bo lojalni

Członkowie PiS w moim regionie dobrzy, bo lojalni, ale niekoniecznie gospodarni, czy też uczciwi :http://tnij.org/99t
  • 2007-09-02 09:20 | Boruta

Porażające

A u mnie PiS oznacza posadki i stołki. PiS mianuje ludzi na posadki i stołki wg klucza partyjno-lojalnościowego. Nieważne, że nie są uczciwi i są niegospodarni. Ważne, że są bierni, mierni, ale wierni.
  • 2007-09-04 13:09 | aja aja

moja rodzina jest na to skazana

...nadal Polka, chociaż... dlaczego nie mogę być nią w Polsce......brak slów, nawet minuta ciszy tu nie wystarczy...
  • 2007-09-04 15:17 | dugi

a po co nam autostrady??

A po co nam autostrady?? Możemy przecież sobie wybudować stację kolejową.Moim zdaniem winni dzisiejszego stanu rzeczy nie są kaczyńscy ani Ci co na nich głosowali tylko wszyscy Ci którzy nie poszli zagłosować...Jak słyszę co drugą osobę: "A po co mam iść głosować przecież mój głos i tak nic nie zmieni" to mnie krew zalewa!!Najgorsze jest to że z tego co widać i słychać to pis znów może wygrać... MASAKRA!!! Tekst świetny!!
  • 2007-09-05 11:43 | trzeci

Zasady obowiazuja

Tylko jak przekonac ludzi ze nie glosujac, dopuszczaja do takich sytuacji jak teraz ;/
  • 2007-09-06 22:43 | olusia2121

lol

hahahaha!! super
  • 2007-09-09 22:47 | :)

powielic i rozrzucac

piekny tekst, zeby to jeszcze dotarlo do tych, ktorzy nadal wierza w punkt 1
  • 2007-09-10 00:15 | JA

To wcale nie jest śmieszne...

... dwóch małych ludzi robi z Polski ciemnogód.
  • 2007-09-10 13:08 | Mat

precz z totalitaryzmem

Autor tekstu zapomniał jeszcze dodać wzmiankę o Dniu Wojska Polskiego. "Dzień Wojska Polskiego".Obowiązuje. Należy pokazać obywatelom,że jeśli nie zagłosują na PiS to...zostaną zaatakowani lub postraszeni działami artleryjnymi.
  • 2007-09-10 19:28 | marta

Konstytucja juz nie obowiązuje

Dodalabym jeszcze jeden punkt:Mnie i brata Konstytucja nie obowwiązuje.Tylko dlaczego po przeczytaniu tego tekstu nie jest mi wcale do śmiechu?
  • 2007-09-13 10:41 | Artur Śmiech

Wyborne!

Kapitalny tekst! Lektura obowiązkowa dla niezdecydowanych.
  • 2007-09-16 21:53 | Rawicz

niech to szlak

TO jest nieslychana rzecz, najpierw obiecywac a potem lamac tak slowo, na takim stanowisku, dziadowie sie za Pana w grobie przewracaja Panie P.
  • 2007-09-17 10:09 | czytelnik

fajne

fajny tekst, więcej takich!!!
  • 2007-09-18 16:06 | jasinadan

...aż chce sie wyć!!

Aż chce sie wyć! Na początku to wszystko było i smieszne, ale teraz jestem przerazona! Jak powiedział poseł Kurski: "...ciemny lud wszystko kupi" i tak własnie jest z naszym narodem. Mądrych ludzi w Polsce została garstka, pozostali na emigracji (i jakoś nie sądzę, że wezmą udział w wyborach!), a "ciemny lud" pójdzie głosować...
  • 2007-09-18 17:21 | Kwa_kwa_5000@wp.pl

Odliczamy.pl

Zdobyłem magiczne "18" i będe głosował. Nawet gdyby mi nogi oderwali. Mam już dość dwóch zakompleksionych kaczek którzy widzą nadzieje w USA. Minister zagraniczną która wzbudza litość, lizania dupy rydzykowi i ziobra który walczy tak ostro z korupcją że nawet nie wiadomo za co skazują, ale itak ludzie się cieszą bo miał pieniądze to na pewno je ukradł biednym.
  • 2007-10-05 00:24 | pan marek

słowa bismarcka

A propos bismarcka, powiedzał że największą karą dla polaków to pozwolić im się samym rządzić, coś w tym jest ,zgodzicie się?
  • 2007-10-12 23:14 | Zara tu s(t)ra

Głodno, chłodno, chu**** ?

Pozwolić rządzić dwóm skarlałym filistrom jest równoznaczne z otwarciem zapadni wiodącej ku zgubie polskiego narodu. Bismarck zawyrokował trafnie, przynajmniej w perspektywie dzisiejszych realiów. Beczka śmiechu i ironii, oby tak dalej, po proszę więcej takich tekstów, oby równie przenikliwych jak i sardonicznych.
  • 2007-10-17 20:05 | Sybirak

propaganda

Goebels przy Kaczyńskich to malutki pikuś.
  • 2007-10-25 23:17 | tolik

wizja

...A jednak Kaczyńscy mają jakąś wizję poaństwa - lepszą dla jednych może gorszą dla innych ale mają...
  • 2007-11-08 08:19 | do komentarza: dobrzy bo lojalni

do komentarza: dobrzy bo lojalni

Przy obsadzie stołków liczy się najbardziej posłuszeństwo i ślepa lojalność wobec przełożonych – mówi Mieczysław Jurewicz, szef suwalskich struktur SLD. – Przygotowanie merytoryczne często nie ma żadnego znaczenia.