Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Dobre Duchy

(6)
Trochę już zapomnieliśmy, jak znacząca była spontaniczna pomoc płynąca z Zachodu do Polski w latach 80.
  • 2007-09-18 23:33 | bart

solidarność kaczyńskich przeistoczyła

się w komunizm w stylu nepotystycznym
  • 2007-09-19 13:47 | Kecaj

Tak, tak...

Marcinie, bylismy na tym samym strajku w grudniu 1981 na UW. Kto by pomyslal, ze bedziemy po tylu latach znowu domagali sie zwyklej ludzkiej przyzwoitosci i to od kogo? Od tych, ktorzy wowczas byli po tej samej stronie co my, czyli naprzeciwko ZOMO. To sie nazywa ironia losu, albo... zdrada idealow. Kaczory chca nam przywrocic standardy z PRLu. Co im sie w glowach legnie?
  • 2007-09-20 09:54 | Kecaj

Kto z ZOMO?

Oto tytul z GW:Policja w całym kraju przesłuchuje działaczy PO,a to link:http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,4503887.htmlTeraz przynajmniej wiadomo kto dzis jest z ZOMO.
  • 2008-01-23 15:12 | mmmariola.98

Odp: Animowany avatar

ja.dam.niewierzem.duchy.po.ich.niema.hhhh.
  • 2008-07-18 10:36 | sg

Ja wierze.. zawsze wierzylam... miałam duzo spotkan.. moj brat je widzi..i w ogole.. pamiętam, z widziałam.. ; (
  • 2008-08-28 12:24 | Anonim

Re: Dobre Duchy

Wprawdzie pomoc dla podziemnej Solidarniści płynęła z Zachodu, co było istotne dla podtrzymania ducha protestu wobec panującego wówczas systemu, jednocześnie nie należy zapominać, iż Zachód z wyjatkiem pomocy humanitarnej, co jest chwalebne, nie powział zadnych konkretnych decyzji w sprawie Polski. Nikomu wówczas nie zalezalo na zmienie dwubiegunowego układu sil, co było wynikiem ukształtowanych w okresie odprężenia stosunków, zarówno tych politycznych, jak i gospodarczych ze Zwiazkiem Radzieckim. Nikt nie chcial zadrażniac stosunków z ZSRR.