Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Nieznajoma

(3)
Handel dziećmi, seks-biznes - tematyka mocna.
 • 2007-10-04 17:35 | K.

  "Melena"

  Chyba "Malena", a nie "Melena"...
 • 2007-11-04 17:50 | Anna

  Geniusz G.T

  "Nieznajoma" to esencja geniuszu Giuseppe Tornatore, który potwierdził już we wcześniejszych filmach jak "Malena" czy "Cinema Paradiso". Reżyser wciąga widza w dramatyczną historię młodej kobiety,minuta po minucie odkrywając wątki tajemniczej układanki. Muzyka E.Morricone, sprawia,że widz przeżywa prawdziwe katharsis, które na długo po seansie pozostaje w pamięci.
 • 2008-02-12 14:03 | margo.

  tragifarsa

  to jest zdumiewająco zły film, który zaczyna się obiecująco - jak rasowy thriller, a kończy osłabiająco - jak groteska pod hasłem "zabili go i uciekł". Co stalo sie Tornatore, że wypuscil tak absurdalny scenariusz? duzy zawod, tym wiekszy, że to mogl byc znakomity film.