Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

To nie choroba, a nowy taniec

(14)
Z Francji nadciąga nowe szaleństwo.
  • 2007-11-07 16:14 | maupa

tecktonik

ale czad! a ten david elsewhre to jakby kości nie miał!
  • 2007-11-18 22:22 | macabre

tecktonik.

prosimy o wpisanie prawidłowego adresu naszego bloga :www.teckbadboyz.skyrock.com
  • 2007-11-18 22:26 | TeckBadBoyz//macabre - tecktonik killer.

tecktonik.

a ten pierwszy to electro boogie a nie tecktonik ! ludzie ;] !!!!!!!widze , że się znacie ;]
  • 2007-12-06 10:57 | maxe

:)

trenujmy :))okolice tarnowa ? ktos trenuje? :D
  • 2007-12-14 15:22 | xxx

do tecktonik.

A gdzie masz podpisane że to tecktonik? "Ten pierwszy" to Dave Elsewhere, widać że Ty się za to znasz na tańcu współczesnym, haha, żenada!
  • 2008-01-10 21:41 | Pony nastrojony

techno parade

chłopaki ja od września tancze... byłem na technoparadzie w paryżu akurat miałem farta bo byłem na wymianie:D a ze wcześniej tańczyłem breka to troche obcziłem tecktonik i teraz całkiem nieźle mi idzie ale zauwazyłem ze w polsce jeszcze ludzie tego nie znaja... i to też jest plusem mozna zabłysnąc czy ogarne tu kogoś z trójmiasta na sparing?:D życze postępów... pozdro 600 chłopaki i dziewczyny bede zagladał tu to piszcze coś ciekawego...
  • 2008-01-31 19:24 | teckgirl

:(

kurde, ale nigdzie w polsce nikt tego tańca nie uczy :( wiecie coś na ten temat? samemu trudno jest załapać tą machanine rękoma...
  • 2008-02-11 21:12 | marco

:)

jak to nikt nie tanczy??:) ja tańcze, kolega tańczym sporo już ludzi w polsce tańczy tylko trzeba z tym wyjść do ludzi:D
  • 2008-02-17 23:07 | dj klips

do techno parade

techno parade ja mieszkam obok trójmiasta i zaczynam tanczyc.jak chcesz to napisz gg.6144764
  • 2008-02-17 23:19 | dj klips

do techno parade

techno parade ja mieszkam obok trójmiasta.sparing to chyba nie bo ja dopiero zaczynam.A ty tanczysz sam czy masz ludzi???
  • 2008-03-05 16:03 | PalinQaaa

ja trenuje z kumpelami

Szczerze napoczatku to trudn ebyło potem zaczełam tańczyc w szkole na przerwach potem dyskoteki a potem juz nawet w drodze do domu po sQl;p
  • 2008-03-11 17:12 | B-Lady

...

jay-jay nie jest najlepszy... Krolem jest SPOKE...
  • 2008-04-07 22:37 | Thor

Śląsk

Ja tam lubię Vavana :D Kto tańczy na Śląsku :D??
  • 2008-12-03 17:07 | Śrubka

Re: To nie choroba, a nowy taniec

Moim zdaniem Jack Herror nie ma sobie równych...;]