Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Ranking hipermarketów i delikatesów

(4)
Grudzień to czas wielkiego kupowania. W tym roku szykują się rekordowe obroty. Szybki wzrost wynagrodzeń nakręca koniunkturę. Gdzie kupować, żeby nie przepłacić? I dokąd się wybrać, żeby marna obsługa nie zepsuła nam dnia? Już po raz piąty publikujemy ranking sieci hipermarketów POLITYKI. W tym roku, po raz pierwszy, zajrzeliśmy też do delikatesów.
  • 2007-12-14 12:38 | Artur

Komentarz do artykułu "sieć najtańsza"

Tym razem ranking sklepów się zmienił. Na czele sieci wysunął się Carrefour. Spadek w rankingu sieci Auchan to duża strata dla prowadzących. Ja bym się lepiej przyjrzał samemu sposobowi badania cen w sieciach. Badanie tego typu zawsze się odbywa w tym samym czasie. Sieci te przygotowują się do tego starannie. Kilka tygodni przed rozdawane są listy z produktami mogącymi wystąpić w badaniu najtańszej sieci. Może warto by było przeprowadzić badanie w innym okresie, kiedy by się nikt nie spodziewał. Byłby to najlepszy wskaźnik która sieć jest naprawdę najtańsza. Być może byli byśmy zaskoczeni.
  • 2008-01-14 12:18 | Marika

ranking internetowych deliaktesów

może w dobie rozwijającego się prężnie handlu internetowego warto też zrobić ranking internetowych sklepów spożywczych
  • 2008-02-13 22:58 | Michał

ceny

Wielkanoc niebawem sprawdzić należy ceny ponownie w marketach.
  • 2008-03-29 15:33 | Arek

Z oo. w Auchan na woli

Wielkanoc i nikt nie sprawdził cen? Byłem ostatnio w Auchan Wola i ceny skaczą z dnia na dzień. Jak mogą to nimi manewrują. We święta żona kupiła flaki nie wiem co w nich było ale śmierdziały ohydnie. Wylądowały w koszu. Kiełbasa jak cie mogę ale też się skończyło z zawrotami żołądka prawdopodobnie po niej. Nie wiem co sie stało ale ten sklep traci w oczach jeśli chodzi o produkty spożywcze. Chleba nie polecam bo zakupiony w południe nie da się zjeść na kolację. Chyba pieką mrożone ciasto. A... mała ciekawostka przy alejce ze słodyczami małe zoo. Mysz przebiegła pomiędzy schodami a regałem kilka osób widziało. Jeden starszy pan zaalarmował ale kierownik (manager) powiedział, że chyba mu sie przywidziało. Trzem innym osobom pewnie też. Przynajmniej miłe wspomnienia.