Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Sygnał spod lawiny

(2)
Polskie góry nie są największe w Europie, ale zagrożenie lawinowe jest takie same jak w Alpach czy Pirenejach. Masy śniegu, pędzące nawet 150 km/godz., nie dają wielu szans.
  • 2008-01-04 21:10 | Aleksander

    chyba błąd ortograficzny

    Przepraszam bardzo, przy całym szacunku, ale "zagrożenie lawinowe jest takie samo" chyba a nie "takie same". Macie u mnie i tak duży autorytet, nie czytam nigdy strony na przykład "Wprostu". Wasz autorytet do czegos Was jednak zobowiazuje. Podobnie, masy śniegu raczej nie "pędzą 150 km/h" lecz "z prędkością 150km/h"
  • 2009-03-06 18:46 | USTRZYK

    WEZ SE MOZE SLOWNIK LITERATURY JAKIEJS TAM I SE POCYTAJ HEJ ..TO NIE SPRAWDZIAN Z DYKTANDA TYLKO TEMAT O LAWINACH POZDRAWIAM INTELIGENTA I LEPIEJ NA WIERCHY SE NIE WDRAPUJ HEJ. I OCYWISCIE CEKAM KA POPRAWKI KU MOJEJ SKLADNI I STYLU.