Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Nagłe olśnienia

(2)
Twórca Gadu-Gadu, polska ikona sukcesu w branży informatycznej, ma ciągoty lewicowe.
  • 2008-01-05 12:23 | mala

    gg -hmmmm

    witam, co do gg to owszem fajny to komunikator ale jakims cudem ludzie pracujacy tam nie potrafia odpowiedziec na pytanie jakk to mozliwe,ze ktos zabiera mi numer,zmieni ahaslo i wszystkie dane! taki to niby dobry komunikator a chca wszystkie dane od czlowieka!wiec cos tu nie gra
  • 2008-01-06 13:31 | Hi-polit

    Lewicowy kapitalista.

    To tak jakby senior spotkał bratnią polityczną duszę. Będąc członkiem Prezydium Rady Naczelnej Stronnictwa Demokratycznego w latach 2000-2005 nie dało się realizować filozofii lewicowo-kapitalistycznej. Byłbym otwarty na wstąpienie do takiej partii. Jako w pewnym sensie prekursor informatyki w Polsce (praca na maszynach analitycznych i ICL 1900 i Odry 1305), biję brawo Panu Łukaszowi Foltynowi za jego za pasję informatyczną oraz za osiągnięcia na miarę polskiego Billa Gats'a.Politycznie blisko mu byłoby do SD(Stronnictwa Demokratycznego).