Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Głęboki wdech

(5)
Nie za dużo tego państwa w państwie?
  • 2008-01-05 18:33 | michrich

palenie w barach

Dym przeszkadza i szkodzi niepalacym. Decyzja jest uzasadniona.
  • 2008-01-06 23:51 | Teresa Stachurska

Kasy szukają?

Palę. Płacę akcyzę, duże pieniądze z tego tytułu do budżetu wniosłam. Powinno mnie się nosić na rękach,nie zaś szykanować... Chyba nie o nikotynę chodzi, a o dalsze eksplotowanie kieszeni palaczy. Ciekawe, że nie pobiera się akcyzy od cukru, choć to biała śmierć. Ja nie straciłabym na tej akcyzie, ale uzależnionych od niego osób jest bardzo wiele. Polecam.2.
  • 2008-01-07 06:46 | kacper z...

No Smoking Area

Tak to jest za daleko posunieta ingerencja panstwa. Palilem 10 lat (extra mocne bez i z filtrem, ale juz uplynelo ponad 20 lat, jak w jeden dzie odstawielem papierosy) i rozumie palaczy... chca niech pala tam gdzie spotykaja sie na piwie (moze nie w kazdej tzw. knajpe, ale jakies bedo do cholery!)i chca miec przyjemnosc przebywania ze soba.
  • 2008-01-07 18:21 | xiv

Palący cudownie śmierdzący

Właśnie wczoraj miałem okazję pochodzić po Paryżu i było to niesamowite, że w końcu mogłem zjeść i wypić w każdej knajpie. Pewnym problem był jednak powrót. Chociaż Eurostar zapewnia dobrze działającą klimatyzację, to dwóch palaczy potrafiło niesamowicie zabić każdą miłą woń. Może i palacze płacą akcyzę, ale czy to jeszcze powód dlaczego innym się musi zbierać na wymioty?
  • 2008-01-07 21:13 | YoYoMa

Na zdrowie.

Przyjemniejszy zapach, zdrowsze gardlo i pluca, lepszy sen, slodkie pocalunki -- mowiac oczywiscie o niepalacych, ktorzy byli zmuszeni do wdychania cudzego dymu.A palacze jesli zechca beda sie truc dalej znajdujac tysiac przyczyn dla ktorych nie moga rzucic tego brzydkiego nalogu.