Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Il Caminetto ****

(2)
Adres: Warszawa, ul. Zwycięzców 46
  • 2008-01-15 13:13 | Piter

Do bani ta trata-cos-tam

Bylem raz, wiecej nie pojde. 1. Zamawialismy stolik przy scianie, w ustronnym miejscu, dostalismy na samym srodku.2. Menu byly obskurne, stare, zdezelowane i malo czytelne.3. Opis w menu okazal sie malo dokladny, bo w salatce, ktora zamowilem, byla cebula, ktorej nie znosze, w menu ani slowa o cebuli przy tej potrawie.4. Na dania glowne czekalismy ponad 40 minut.5. Przesadnie drogie napoje jak na ta czesc Warszawy.6. Kelnerka nawet sie nie spytala, czy smakowalo, ani po starterze, ani po daniu glownym. Z deseru zrezygnowalismy.7. Rachunek podano w (o zgrozo!) przypalonym etui, w ktorym przez dziure na zewnatrz bylo widac srodek etui z rachunkiem.I za to wszystko 150zl.NIE POLECAM.
  • 2009-07-15 08:58 | Miko

Re: Il Caminetto ****

IL Caminetto Dobra kuchnia. Wybraliśmy się we dwoje w jeden z weekendów na początku lipca. Byłam zaskoczona tak dużą ilością gości, ale udało się znaleźć stolik bez rezerwacji.
    Na początek kelnerka zaproponowała nam aperitif Crodino - świetny, nigdzie w Warszawie takiego nie piłam. Mąż zamówił pizzę Dello Chef, a ja Tagliatelle Gustose. Na dania trzeba było trochę poczekać, ale opłacało się. Pizza na cienkim cieście z odrobiną serka mascarpone, z rukolą, szynką i pomidorami bardzo nam smakowała. Makaron był również bardzo dobry. Pewnie to zasługa samego makaronu, który jest robiony na miejscu. Na koniec spróbowaliśmy deser śmietanowy Panna Cotta z truskawkami. Choć podeszliśmy do tego deseru dość sceptycznie, to zaskoczył nas pozytywnie. Lekkość śmietany w połączeniu z delikatnie kwaśnymi truskawkami podbiła nasze podniebienia.

Na pewno odwiedzę jeszcze raz IL Caminetto i spróbuję innych dań.
    Z pewnością to też zasługa dobrej obsługi, która stanęła na wysokości zadania i poleciła nam naprawdę dobre potrawy.
    Spodobała mi się również karta menu, w której do potraw zostały dobrane wina.