Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Nowe nakrycie

(4)
Adres: Warszawa, ul. Reymonta 12
  • 2008-01-17 18:31 | Monika

Honey ma klimat

Byłam osatnio w Honey dwa razy w soboty. Niestety bez rezerwacji stolika miejsca wolne były tylko przy barze. Mimo tego bawiłam się świetnie jedząc pyszne żeberka, jednocześnie przyglądając sie pracy barmanek. Są naprawdę praofesjonalne. Mieszkam na Bielanach i wreszcie mogę spotkać sie ze znajomym w miejscu majacym duszę. Pozdrawiam Monika Ł.
  • 2008-02-21 16:22 | Dominika

Klimat znudzenia

Miałam przyjemność spotkać się tam ze znajomymi i wszyscy zgodnie stwierdziliśmy przerost treści nad formą. Miejsce ładnie urządzone, nic poza tym nie oferuje i można tylko zasnąć za stołem czekając tyle czasu zanim ktoś się nami zajmie. Fatalne miejsce nie polecam.
  • 2008-02-23 10:19 | D+P, M+S, M, Z+T, M+M

super knajpa!

Byliśmy w 9 osób wczoraj,super jedzenie, baaardzo ładnie podane - duże porcje, suszone pomidory z oliwą, kaparami i rukolą z pierożkami z fetą - palce lizać! Na pewno zajrzymy tam jeszcze raz, nieraz ;)
  • 2008-03-14 11:18 | zachwycony

daje 6/6

Byłem ostatnio na kolacji u was i musze powiedziec ze bylem bardzo zaskoczony. Oczywiscie pozytywnie!!!W okolicy niema nigdzie tak wybornej restauracji. dla ludzi z gustem i elokwencja to idealne miejsce na spotkania i posiłek1!! Swietny wystruj spokuj czego niema w pozostałych miejscach co odruzniaja od innych i oczywiscie swetna obsługa1!!!tak miłych i pozytywniie nastawinych ludzi dawno nie spotkałem.chciałbyb podziekowac Pani Oli za perfekcyjna obsługe chciałbym zeby wszedzie prasowali tak mili i usmiechnieci ludzie!!!! Napewno bede odwiedzał to restauracje