Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Krucjata Pudelka

(14)
Twórcę Pudelka – pionierskiego plotkarskiego serwisu w Internecie – uważa się za wizjonera polskiej sieci. On zaś mówi o sobie: moralista.
  • 2008-01-24 03:05 | who cares anyway

moralista-hipokryta

czytajac "donosy" pudelka wyraznie widac, ze Pan Branski nie czyta tego co wypisuja zatrudnieni przez niego ludzie. Seriws plotkarski ujawniajacy niedykrecje gwiazd to jedno, jawna promocja anoreksji jaka odbywa sie na tym serwisie( serie zdjec normlanie zbudowanych kobiet z podpisem "zaniedbana", "otyla" i wychwalanie wychudzonych modelek), kolekcje filmikow w typie "najlepsza pupa roku", jawne wysmiewanie biedy i promocja stylu zycia koajrzone z "haj lajf" nie maja nic wspolnego z obnazaniem sekretow gwiazd i pietnowaniem ich wad czy bledow, kreuja natomiast obraz swiata ktory wplywa na coraz mlodszych internautow, prawdopodobnie Pan Branski- moralista wykalkulowal ze prawdziwe morale mu sie nie oplacą
  • 2008-01-24 16:58 | pwrzosin

Wnet - wnet poznasz net

Mój blog jest bez spacji "wnet.bblog.pl". Dzięki za wyróżnienie, miło wiedzieć, że tuzy czytują :)P.
  • 2008-01-25 11:24 | niedowiarek

geografia

zastanawiam się od kiedy wielkopolska znajduje się na ścianie wschodniej? myślałam, że sprawdzacie Państwo swoje informacje, a może to ja przeoczyłam jakiś nowy podział?
  • 2008-01-26 22:20 | Matylda

Odnosnie Pudelka

Nie jestem gwiazdą, nie jestem osobą, o której plotki kogokolwiek by zainteresowały. I dobrze, bo bym sie jeszcze dostała do tego parszywego pudelka. Tak - to jest szambo samo w sobie oraz wyzwala szamba u ludzi, którzy sie tam wpisują. Obrzydliwość, poziom denny, informacje tam zamieszczane świadczą o ogromnej frustracji ich autorów i o ich potrzebie dowartościowania się. Właściwie to są ludzie, którym trzeba współczuć.Ja wiem, że tego wpisu nie przepuścicie, ale może ktoś przeczyta i się zastanowi.
  • 2008-01-26 22:20 | anna

odnośnie postu moralista hipokryta

who cares anyway - wyjątkowo trafna opinia, gdy patrze na niektore ich inusy i oceny tam prezentowane, to czuje zwyczajnie niesmak- z tego powodu, ze dotykaja takich sfer zycia, jakich tykac nie powinni. A juz paranoją są krytyczne uwagi za to, że ktoś ma mniej, zbiedniał, musi oszczędzać..MOwiąc szczerze- do pasji doprowadzają mnie ich komentarze dot. zwiazków osób młodych ze starszymi, co ich to do jasnej obchodzi, facet 40-letni ( Rubik) moze być bardzo atrakcyjny, a są dziewczyny, ktore wolą starszych niz równolatkow. Po keidy się wtracają w zwiazki, w ktorych oboje są szcześliwi i zakochani?
  • 2008-01-27 00:27 | Autorka

że Polityka pisze o takich

sensacjach! Pudelek to przecież straszna żenada bez znaczenia w ogóle, o psychologizowaniu nie ma mowy, to czysta agresja własciwie nie wiadomo po co skąd i dlaczego.Nie wiem czemu piszecie o Branskim jako o wizjonerze, przepraszam, wizjonerze czego konkretnie? :-)
  • 2008-01-27 00:28 | Autorka

że Polityka pisze o takich

sensacjach! Pudelek to przecież straszna żenada bez znaczenia w ogóle, o psychologizowaniu nie ma mowy, to czysta agresja własciwie nie wiadomo po co skąd i dlaczego.Nie wiem czemu piszecie o Branskim jako o wizjonerze, przepraszam, wizjonerze czego konkretnie? :-)
  • 2008-01-29 12:56 | hks

Nie bądźcie zakłamani!

Udajecie że nie czytacie, krytykujecie, świętoszkujecie, wytykacie błędy...ale CZYTACIE!I nie zaprzeczajcie!http://www.hutnik.krakow.pl
  • 2008-03-01 21:25 | to ja

ech kurtka no

coś ten art mało popularny, ale ja mam taki problem, nie wiem jak tego brańskiego rozsierdzićz lekka (nie, z ciężka), bo on niby socjopata, a ja koniecznie chcę zobaczyć do czego jest zdolny! macie jakieś pomysły???
  • 2008-03-04 16:56 | pięknisia

nie oszukujcie!

zgadzam się z : Nie bądźcie zakłamani! teraz to krytykujecie a za chwile będziecie czekali na nowe newsy;/ taka prawda...
  • 2008-04-22 17:37 | alien

wykształcenie

Redaktorzy to osoby z wyższym wykształceniem. Ciekawe i odważne stwierdzenie. Permanentnym błędem jaki popełniają to pisanie słowa Internet z małej litery. Są i inne błędy no ale... widać osoby z wyższym wykształceniem nie umieją posługiwać się Wodem lub FF.
  • 2009-04-06 14:22 | kix

Posługuj się dalej WODEM.
  • 2009-04-07 07:25 | Michau

Coś bym powiedział, no ale... Widać nie każdy krytykujący innych za interpunkcję musi ją znać.
  • 2012-02-11 16:27 | tropiciel jeżozwierza

Re:Krucjata Pudelka

Misja? Chyba zrobienia ludziom z mozgu pomyj. Krucjata moralna? Podazajac tym tropem mozna by powiedziec ze RedTube ma na celu walke z hipokryzja i promowanie idealow milosci bez granic. A - w zalaczeniu do misyjnej dzialalnosci serwisu polecam lekture dzialu wspolpraca z agencjami PR.