Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Dziki Ryż ****

(3)
Adres: Warszawa, ul. Puławska 24b
  • 2008-01-24 23:33 | Marek www.kaffa.pl

Dziękuję

Szanowni Państwo,dzisiaj zjadłem wspaniały obiad w Restauracji Florian,Zupa z borowików-poezja!Sałatka BALSAMICO-świetnaszarlotka + wino + herbata nie mam żadnych zastrzeżeń.Jedynie kawa za bardzo gastronomiczna,Pozatym palce lizać no bardzo przyjemne wnętrza sal z odpowiednim klimatem,PolecamMarek Krzysztof Porowski
  • 2008-09-06 11:22 | michał

Re: Dziki Ryż ****

Wczoraj, 5.09.08 o godz. 20.50 weszliśmy do tej knajpy chcąc coś zjeść (pracują
    do 22). Zajęliśmy stolik bo nikt nie chciał podejść czy się zainteresować i
    przechodząc obok kelnerki usłyszałem powiedziane bardzo cicho cytuję "Chyba
    sobie w CH...JA lecą!!!". To jest poziom obsługi w Dzikim Ryżu. Kelnerka nie
    sądziła że mogę to usłyszeć ale ma problem - mam bardzo dobry słuch. Stanowczo
    odradzam wizytę.
  • 2008-10-22 15:11 | dominika

świetne jedzenie

wczoraj odwiedziliśmy restauracje Dziki Ryż, jest to miejsce, które z czystym sumieniem mogę polecić wszystkim miłośnikom kuchni indyjskiej . Od razu po wejściu da się tu wyczuć miłą atmosferę. Obsługa bardzo sympatyczna i pomocna w wyborze dań, zostaliśmy obsłużeni sprawnie i szybko. Ja jadłam przepyszne danie z pieca tandoori - pork tika masala, kelner powiedział mi, że dania przygotowywane są przez kucharzy z Nepalu. Do niczego nie mogę się przyczepić. Na prawdę warto to miejsce odwiedzić.