Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

PiS składa doniesienia

(1)
Po utajnionych obradach PiS idzie do sądu, prokuratury i komisji etyki poselskiej.
  • 2008-02-09 02:54 | czaro

    banda

    Banda zbierancow z PIS bedzie sie bronila przed wprowadzeniem nowej ordynacji wyborczej,pozwalajacej glosowac nie na partie ale na konkretnych ludzi.Wreszcie zostanie ta stajnia Augiasza oczyszczona z ... pokroju Macierewicz, Ziobro, Gosiewski i dziesiatki innych.Chwala Bogu ,ze zostalo w Polsce przerwane to pasmo glupoty na szczytach wladzy. Niestety piski i lamenty,donosy i pozwania beda jeszcze trawaly jakis czas.A moze tak te karykatury zajely by sie wreszcie rzeczywista praca dla polski.