Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Paulina Bisztyga następczyni Ewy Demarczyk

(7)
2008-02-10 10:34 | Polityka.pl
  • 2008-02-10 10:34 | M.E.

przecinek lub ą

Uważam, że tytuł powinien brzmieć "Paulina Bisztyga, nastepczyni Ewy Demarczyk" lu "Paulina Bisztyga następczynią Ewy Demarczyk". Panie autorze, proszę to sprawdzić.
  • 2008-02-11 23:45 | Aga

Nie czepiajcie się

Myślę że nie trzeba się czepiać interpunkcji !!! W tytułach w necie nie używa się interpunkcji bo się wszystko pieprzy !!! Więc nie czepiajcie się szczegółów !!!
  • 2008-02-12 16:37 | E.M.

Głupia

Przepraszam Ago, ale jak chcesz pisać z błędami, to twoja sprawa. Nie wymagaj tego od innych.
  • 2008-02-13 22:09 | Beata

EWA DEMARCZYK JEST TYLKO JEDNA!!!

Błagam!!! Przestańcie wreszcie pisać o jakichś kolejnych następczyniach czy wcieleniach Ewy Demarczyk!!!Tych następczyń doliczyłam się już ze 150. (Tu w Internecie są już 2 porównania -panie Larech i Sowińska). EWA DEMARCZYK jest jedna, jedyna, i NA PEWNO się już nie powtórzy.Takie zjawisko trafia się raz na 1000 lat i jest po prostu nie do podrobienia..Niech więc każda kolejna artystka nosi swoje nazwisko tworzy swoje dzieła na swój rachunek i nie próbuje być w jakikolwiek sposób porównywana do Ewy, bo to nie ma sensu!Pozdrawiam. Beata.
  • 2008-02-13 23:53 | Aga

Tak moja rada

Wiesz co ?? Twoje szukanie błędów, to jest szukanie dziury w całym !! Nie przesłuchałaś żadnej z piosenek Bisztygi i wydaje Ci się, że możesz ją dyskredytować poprzez korektę notki .. Zaśpiewaj tak jak Ona !! Nagraj To ?!!! A potem miej uwagi ..? !!! Taka moja Rada!!! Uszanowanie
  • 2008-02-14 11:25 | Beata

Dla Agi

Droga Ago! Przecież ja wierzę, że Pani Bisztyga jest wspaniałą młodą piosenkarką! Zgadzam się! Będę trzymała kciuki za jej dalszą pomyślną karierę , tak jak i za inne zdolne polskie artystki. Oby ich było jak najwięcej! Oby cieszyły nasze uszy i oczy! Absolutnie nikogo nie chciałam zdyskredytować, ani obrazić! Chodziło mi tylko i wyłącznie o zaniechanie bezsensownych porównań, mówieniu,ze ktoś jest drugą Piaf, drugim Niemenem, czy choćby tą nieszczęsną drugą Demarczyk!(Demarczyk ma po prostu wyjątkowe szczęście do porównań) Tylko o to. Szczerze pozdrawiam! Beata.PS. Pani Paulinie życzę wszystkiego najlepszego!