Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Polska szkoła snajperów

(7)
2008-02-22 21:21 | Polityka.pl
  • 2008-02-22 21:21 | Joker

...wstrzymuje oddech...

„... kiedy wsytrzymuję oddech ,kiedy czuje bicie serca , gdy wyczuwam przeciwnika ... naciskam spust !!!” Kto powinien być snajperem ... według mnie powinien byc to człowiek który ma ku temu predyspozycje :1.celność2.brak zawachania 3.umiejentność kamuflażu 4.psychikę która niezłamie jego i jego zycia ,ze bendzie potrafił „zostawic prace w domu „ i być normalnym człowiekiem Można by wymienic wencej cech ale uważam iz te są najistotniejsze .Wracjąc do tematu przesuchawszy wypowiedz (choc i tak już i bez niej miałem podobne zdanie na ten temat ) szkoła taka jest potrzebna .Może nie bęndzie to trafne poruwnanie ale snajperów(czy jak każdego innego żołnierza ) potrzeba tak jak dobrego kucharza który swoje umiejentnośći które nabył bendzie w peni potrafił wykozystać tak aby wszyscy byli zadowoleni .Polska armia posiada świetnych żołnierzy lecz niestety nasze wyposażenie nie jest rewelacyjne przydały by sie wyposazenie typu Heckler&Koch PSG1 a także karabiny wyborowe typu berett które cechuje wiele mozliwości stosowania a także dalekie pole rażenia Osobiscie jestem za taka szkłom i mam nadzieje ze sie doniej dostane (za błędy przepraszam )
  • 2008-04-11 12:07 | Hmm

beret

Zamiast przepraszać trzeba było poprawić. I beret to mają babcie na głowie, a karabin to Barett
  • 2008-06-13 20:08 | Isabele

Ja zawsze marzyłam, żeby być w komandosach albo snajperem. Niestety moje życie potoczyło się inaczej. No, ale cóż... Nic straconego. Moim zdaniem takie szkoły powinny powstawać. Niestety daleko nam do standartów Unii Europejskiej. Daleko jesteśmy do tyłu.
  • 2008-09-06 15:31 | raf

Co ty możesz wiedzieć
  • 2008-09-10 22:33 | Fish

życzę powodzenia
    Sam chętnie bym chciał zostać żołnierzem i może to się spełni
  • 2009-07-02 00:00 | Henry

Re: Polska szkoła snajperów

dzieci poczytajcie może najpierw trochę ksiażek o tym jak wygląda fach strzelca wyborowego a potem piszcie kim chcielibyście być...