Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Nie ma nielegalnych dźwięków

(1)
Kompozytorka Anna Zaradny podaje przepis na muzyka eksperymentalnego.
  • 2008-03-02 20:21 | ailatan

    To inspiruje

    Świetna rozmowa! A.Z. czyni dostępnymi obszary muzyki stereotypowo zarezerwowane [z mojego punktu widzenia i doświadczenia] dla... muzyków? Ekspertów? Eksperymentatorów? Ponadto, szczerze i skromnie i ciekawie mówi nie tylko o muzyce, ale i o świecie i o sobie samej. [A Lighton otworzył mi uszy na nowy świat dżwięków, za co radośnie dziękuję artystce!]