Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Dobrzy Niemcy patrzą na zagładę

(6)
Cierpią Żydzi, cierpią Niemcy.
  • 2008-03-03 15:54 | Darma

Poruszająca

Biorąc do ręki tę książkę wiedziałam ze jest literacką fikcją a jednak... Książka ma w sobie coś. Coś poruszającego. Coś co dotyka najgłębiej skrywanych uczuć i odczuć w człowieku. Jest piękną chociaż smutną opowieścią.Naprawdę warto przeczytać.
  • 2008-03-03 23:53 | Hamida

tak

zaskoczyła mnie ta książka, wygląda niepozornie, a jest emocjonalna bombą. wartościowa lektura.
  • 2008-03-19 11:26 | olija

przede wszystkim

ta książka pokazuje że nie wszyscy Niemcy byli źli. i chociażby dlatego w Polsce POWINNO się ja przeczytać.
  • 2008-04-09 14:59 | Darm

nie tylko

W Polsce.
  • 2010-01-08 13:42 | korol

Re:Dobrzy Niemcy patrzą na zagładę

"Złodziejka książek" jest przepiękna. Zadziwiła mnie swoją oryginalnością w temacie śmierci, holocaustu, wojny. Bardzo fajnie ujęła te tematy.Zusak ma talent. Komu podobała się Złodziejka książek" polecam też "Posłańca" według ,mnie jest równie dobry, choć w zupełnie innym, współczesnym stylu.
  • 2011-05-26 20:37 | niemiec z polski

Re:Dobrzy Niemcy patrzą na zagładę

książka mnie zachwyciła.jest idealnym odzwierciedleniem wojny , cierpienia i miłości.czytałam ją z milion razy,ale za każdym razem musiałam płakać.jest obowiązkową lekturą dla każdego,który nie rozumie sensu w swoim życiu(i nie tylko).
    POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!;**