Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Biała flaga PiS

(7)
PiS doszedł do władzy uwodząc Polaków obrazem żwawego stróża. A teraz co?
  • 2008-03-05 10:47 | Olhado

Kosowo - a może jednak nie?

każdy inteligentny i znający historię Bałkanów człowiek ma co najmniej poważne wątpliwości, czy "niepodległość" (czytaj albański anschluss) należało w ogóle uznawać.
  • 2008-03-05 13:13 | Włodek

Nie ważna treść

Nie ważne co mam do powiedzenia ,ważne jak "dokopac" adwersarzowi. PiS-owcy na każdą okazję mają odpowiedzi,zawsze krytyczne w stosunku do "nieswoich". Tylko pogratulować relatywizmu tym, którzy mieli przynieść nam odnowę moralną. Pozdrawiam
  • 2008-03-05 17:20 | toja

Emeryt Bartoszewski

Bartoszewski co niektórych nazwał chamami , myślę że po raz pierwszy powiedział prawdę ( niektórzy ) .
  • 2008-03-06 03:14 | janusz

Tusk zgodzi się na tarczę tak jak PiS ..

Tusk tylko miny robi i kokietuje. On jako wasal, nie ma wyboru i zgodzi się na tarczę tak jak PiS. Jaka jest różnica między nimi ? Tusk okaże się karykaturą Kaczynskiego.
  • 2008-03-06 08:03 | Kecaj

Pusty balon

Przeciez od dwoch lat wiadomo, ze PiS to pusty balon, nadety wylacznie powietrzem (taki maly paradoks, bo powietrze to nie pustka). Populizm PiS sprawia, ze partia ta gotowa byla rzadzic z oszolomami z LPR i Samoobrony i rownoczesnie dawac nauczki wszystkim wokol. Kiedys mialem takiego sasiada, ktory nie mogl przejsc kolo nikogo nie dajac mu nauczki. PiS, a dokladniej bracia Kaczynscy, zachowuja sie tak wlasnie. Moj sasiad skonczyl doc nieciekawie. Rozwiodl sie, dzieci go opuscily trzaskajac drzwiami. Teraz jest zgrzybialym staruszkiem i... ciagle udziela wszystkim reprymendy. Taki wlasnie jest PiS, a dokladniej bracia Kaczynscy, bo bez JK PiS nic nie znaczy, a LK jeszcze mniej. Du passé...
  • 2008-03-06 15:03 | Kalina

Niestety...

Moment, kiedy PiS odpłynie w niebyt i przejdzie do historii, jeszcze niestety nie nadszedł. Dalej stanowi alternatywe dla PO w społeczenstwie, czy to sie nam podoba, czy nie. Dlatego jestem wdzięczna Redaktorowi, ze przynajmniej drogą publikacji prasowej punktuje naiwne, ale i bezczelne zarzuty PiS-u przeciw konkurentom.
  • 2008-04-11 20:45 | STRóż Robert Ostrowski

ZWIASTUNI Euro - 2012

( NATO:pionki i piony )chcę przekazać ( wartość 3mld euro )Polsce I Ukrainie - pierwszy prototyp silnika gra - witacyjnego. Jak to zrobić ?Gdzie mam iść ? Czy jestem sam?