Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Platforma klasztorna

(3)
Już po raz trzeci politycy Platformy załadowali moralne akumulatory.
  • 2008-03-15 01:01 | inax

Od ortodyksyjnego islamu niewiele sie to

rozni,Alez to dewotyzm!Rozdzial kosciola od panstwa to tez tylko chwyt reklamowy. Zeby politycy oficjalnie jezdzili do klasztoru? Za moja kase z podatkow zra sosy borowikowe i cielencinki!Nawet jak benedyktyni im zafundowali to i tak to skandal. Dobrze, ze juz nie mieszkam w tym sredniowiecznym skansenie pt"POlska"
  • 2008-03-16 11:32 | olsztynianin

Przerazony

Uzmysłowiłem sobie,ze nie żyje w niepodległym kraju. Trwająca od tysiącleci ewangelizacja na siłę doprowadziła do zwyrodnienia. 30.000 sukienkowych operujących duchami,odpustami i kadzidłami opanowała 38.000.000 kraj średniej wielkości w świecie. Naród jest ciemny, politycy wzorem minionych zaborów dla udziału w zyskach oddają wszystko co polskie czarnym. Nawet dokonują odnowy moralnej w klasztorach po raz trzeci, pokazując Polakom, ze od dawna nie mamy niezawisłości. Jesteśmy tzw. Prowincja Polską językiem watykańskim operująć. Nie godzę sie z tym, może dojśc do aktów terroru.
  • 2008-03-16 15:41 | Elena

Platforma klasztorna

Już po raz trzeci politycy Platformy załadowali moralne akumulatory?????Czy ja jestem normalna, czy z tym panstwem jest cos nie tak?Jak ja chce ladowac swoje to robie to za osobiscie zarobione pieniadze i nikomu nic do tego jak ja to robie. Moge wydac tysiace w sklepach, isc na wyuzdane party, a jak mnie najdzie to nawet pojechac samotnie na ryby.To co robia politycy jest nie do pojecia. Wiara wiara, a panstwo jest SWIECKIE!