Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Sztuka nieobrażania

(4)
Prezes PiS posiadł sztukę obrażania nie pojedynczych osób, ale od razu milionów.
  • 2008-03-19 10:13 | hemingłej

stary dowcip

Stary dowcip,jak sama nazwawskazuje,jest jeden.,,Nie bądźtaki banaczek,,Artykuł zasługuje na literówkę.NapiszPan coś o koleżance Kani.Ja wiem,że leżącej się nie.......
  • 2008-03-19 10:54 | Kecaj

Torun

No tak, Torun to rzeczywiscie 2 ulice na krzyz. Swoja droga dziwi upor prezesa (to slynne jego walenie glowa w mur, ktore tak uparcie wykonuje). Choc pieniaczy, ktorzy rozumieja JK w lot, w Polsce wielu, to jednak nie da sie na nich budowac elektoratu. A on uparcie chce tego wlasnie dokonac.
  • 2008-03-20 09:20 | Ma Ryja

Kaczory

Kaczory to ludzie bez ambicji, zacietrzewione dupki, dazace na sile do wladzy. Im trzeba zacytowac -Wyspianskiego - Miales chamie zloty rog - zostal ci sie jeno sznur. -
  • 2008-03-20 17:06 | AG

Czy każdy kto jest przeciw Rydzykowi ...

musi obrażać cały Toruń. Czy już nikomu nie przychodzi do łba , że to nie nasza -Toruńczyków - wina , że ten ... założył swoją rozgłaśnie właśnie tutaj. To tak jakby powtarzać kłamstwo historyczne , że obozy zagłady Żydów zakładano w Polsce bo to wina Polaków i to Polacy byli największymi ansysemitami w Europie , większymi niż sami Niemcy. Szanując proporcję tematów jestem już naprawdę zmęczona powtarzaniem , że podczas zjazdów Rodziny Radia Maryja ogromna większość to przyjezdni ... Co ma Toruń z tym wspólnego , czemu powtarzacie wyświechtany stereotyp i oddajecie całe miasto w ręce tego ... i obrażacie Toruń mówiąc , że to 2 ulice na krzyż jakby od liczby ulic przybywało miastu popularności i atrakcyjności. Warszawa też lubiana nie jest , ale ja nigdy się nie przyłączam do tego baraniego stada obrażającego stolicę. Mimo , że nie jestem jej miłośnikiem najdelikatniej mówiąc , ale jakiś umiar i uczciwość , wstrzemiężliwość w słowie mnie obowiązuje. Mam nadzieję , że wreszcie ktoś przemyśli ten problem. Uwolnijcie Toruń od Rydzyka - przynajmniej w mediach nierydzykowych.