Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Jan Paweł II. Analiza Krytyczna

(6)
POLITYKA i Wydawnictwo Sic! zapraszają na dyskusję wokół książki „Jan Paweł II. Analiza Krytyczna' Tadeusza Bartosia.
  • 2008-03-27 13:59 | Władysław

Dobrane towarzystwo wzajemnej adoracji

Termin też trafnie dobrany.Ech, Wy zawodowi katolicy...A posła Gowina nie będzie ?Szkoda...On tak wszystko wie...
  • 2008-03-28 16:59 | Ewa R.

odp.Panu Władysławowi

Zdaje się, że wzajemna adoracja jest dla Pana tożsama z elementarnym szacunkiem dla rozmówcy. Ludzie, którzy wezmą udział w tej dyskusji, reprezentują zupełnie odmienne poglądy na katolicyzm, na osobę Jana Pawła II, na świat. Rzeczywiście, prawdopodobnie, nie będą się nawzajem podczas tej rozmowy, obrażać, ale, doprawdy, z adoracją nie ma to nic wspólnego. Pozdrawiam.
  • 2008-03-31 14:24 | Władysław

Dzięki za uświadomienie

Czytam od czasu do czasu publikacje w/w dyskutantów.Między wierszami, intencje są jasne - 11. Nie wychylaj się / czyt. nie wychodż przed szereg,czyt. przed naczelnego i wydawcę. Nie wierzę w stuprocentowe, niezależne dziennikarstwo. Jednak każdy publicysta powinien zawiesić na ścianie napis o następującej treści: "Totalne krytykowanie moich przeciwników, to moje zadanie".
  • 2008-04-01 09:27 | Ewa R.

odp.

Na tym spotkaniu, na szczęście, rzeczywiście, nikt nie będzie sprawował funkcji ani Naczelnego ani Wydawcy. Jeżeli pojawi się jakiś cenzor, to będzie nim, tak myślę, tylko dobre wychowanie dyskutantów. Może zechce Pan uczestniczyć w rozmowie? Zachęcam i ciekawa bedę Pana opinii. Z szacunkiem i życzeniami wiekszej wiary w ludzi :)E.R.
  • 2008-04-01 12:12 | Władysław

Odp. Pani Ewie

Niestety, mieszkam ponad 500 kmod Warszawy i nie będę mógł uczestniczyć w spotkaniu tuzów polskiej publicystyki.Serdecznie pozdrawiam.
  • 2008-04-01 17:17 | Ewa R.

odp.Panu Władysławowi [kolejna :)]

A ja mieszkam w Łodzi, więc raczej niestety także nie dotrę, a szkoda. I ja Pana pozdrawiam,i wszystkiego dobrego! E.R.