Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wiadro radości

(5)
Nie tylko o 'Papai'.
  • 2008-03-29 21:27 | Ela

Pani Ula

Zawsze byłam i jestem pełna podziwu dla Urszuli Dudziak. wspaniała wokalistka, cudowny człowiek.
  • 2008-03-30 11:50 | Lewela

Gratuluje

Gratuluje sukcesu, mialam zawsze wielki szacunek dla Pani tworczosci i Pani spiewania. Sluchalam Pani wystepow z wielka przyjemnoscia.
  • 2008-03-30 15:07 | kriss-offff

Papaja, żyje

Pamiętam Papaję, z Radia Luxemborug z 1976 roku. Spikerzy, podkładali pod ten utwór jakieś reklamy, ale było to bardzoi miłe i inne od nadawanej tam muzyki.Pozniej dowiedziałem się,że to utwór naszych jazzmenów.
  • 2008-03-31 19:34 | Selene

powtarza się

przegladajac filmiki na you tubie zauwazylam wypowiedz pani Urszuli gdzie wypowiada te same slowa jak tu w wywiadzie. Teraz pytanko, czy pani Urszulsa sie po prostu powtarza i mowi kazdemu to samo czy tez szanowna redakcja spisuje sobie wypowiedzi artystki ? ;)
  • 2008-04-02 13:07 | dar61

muzyka ponadczasowa

Pani Ula kocha muzykować, lubi każdą gatunkowo DOBRĄ muzykę.I ja także.***Pidibidi, ramparampam, fiu fiju fiu fiu fiuu fiuuuuu fiu...