Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Piekło Olewników

(8)
Sławomir Kościuk, skazany za udział w porwaniu i zabójstwie Krzysztofa Olewnika, popełnił ­samobójstwo w celi więziennej. Według rodziny ofiary to kolejny dowód, że z szajką bandytów ktoś jeszcze współpracował, przekazywał informacje ze śledztwa, a teraz usuwa wspólników.
  • 2008-04-09 22:14 | SE

Słaba pociecha

Jedyna pociecha to to, że znaleziono ciało i mają grób syna i brata.
  • 2008-04-10 04:16 | Mieczysłw S.Kazimierzak/Mieczsilver/

Praworządność w organach ścigania.

Podnosząc ten problem nie można pominąć konsekwencji traktatu orągłstołowego i antyobywatelskiej ustawy zasadniczej.Stworzyły one pogodę dla politycznych szulerów i korupcji.W ramach transformacji systemowej brak praworządności w funkcjonujących układach pozostał i funkcjonował na zasadzie cnoty.Mam doświadczenie z pracy w policji ekologicznej i sposób rozprawiania się z tymi,którzy chcieli stawić czoła rodzącej się patologii.
  • 2008-04-10 12:37 | hemingłej

Patologia

To taki długi film o zabijaniu.Małe grzeszki(drogówka),młodość drobne cwaniactwa zrodziły policyjne podejrzenia.A potem już było za późno,żeby to odkręcić.TVN chyba o tym film kręciła ze znanym detektywem.
  • 2008-04-10 20:01 | anetka422

wspolczuje

w tej calej sprawie wrecz przeraza mnie bol jakiego doznaje ta rodzina przez lata. Po obejrzeniu w tvn reortarzu o tym jak ten biedny czlowiek byl traktowany , wrecz nie moglam dojsc do siebie... a byl mi obcy, takze nie wyobrazam sobie jak strasznie musi to bolec jego rodzine...wspolczuje im strasznie i zycze aby odnalezli pozostalych winnych i zaznali spokoju.
  • 2008-04-11 10:44 | panda237

kara śmierci,

nie rozumiem tego naszego pseudo cudownego kraju, podobno walczymy z korucja, mamy coraz lepsze wyniki w walce z przestęczością, pytam sie gdzie??? bo dla nie sa to tylko kartki i statystyki,opracowywane przez studentów Prawa.Nie rozumię, dalczego musiał zginoąć dobry,kochajacy zycie człowiek, pytam dlaczego?dlaczego na tym swiecie nie ma sprawiedliwości. Dla mnie nawet ten który był tylko kierowcą powinien być poddany karze śmierci, a wcześniej powienien przejśc to samo , co ten nieszczesny chłopak, zeby wiedziła jak to jest...W naszych więzieniach nie maja bandyci tak żle w końcu mają łóżka, telewizory i tak naprawdę opierniczją się, a my prości ludzie płacimy podatki i utrzymujemy tych" skurwieli",,, a za jakiś czas może się okazać , że to ja bede wracać i spotka mnie to samo, bo np. moim rodzicom dobrze się powodzi i co .., też mam zginąć. Apeluję do tych normalnych jeszcze ludzi zróbmy coś żeby w Polsce wróciło prawo,, oko za oko, ząb za zab" z dobrze obsadzonymi nieskorumpowanymi sędziami.i zadajmy sobie pytanie dlaczego musial zginac ten nie winny obcy dla nas człowiek?
  • 2008-04-15 09:15 | Lobotom

"super" wizjer

wczoraj bez słowa wyjaśnienia zamiast drugiej części odcinka o porwaniu Krzysztofa superwizjer pokazał przypadkowy program nakręcony rok temu.kolejna zagadkalink do forum superwizjerahttp://superwizjer.onet.pl/4,140,8,4735656,0,0,0,forum.html
  • 2009-02-23 16:01 | dorjan 2

Jest to bardzo przykre , ale czy jesli nie mieli by pieniedzy i znajomosci to swiat by o tym wiedzial . Czy bylby kolejnym mlodym czlowiekiem , ktorego ktos zabil dostal maly pasek na dole ekrany przez 2 sekundy i na tym koniec. Inna sprawa to wyroki w takich sprawach i podobnych , dla mnie powinni ich publicznie na srodku miasta pozbawic zycia . Nie powinno byc litosci dla takich bydlakow...
  • 2009-10-25 12:55 | J.Rakicki

Dokąd w Polsce sędziowie prokuratorzy i policjanci będą współpracować z bandytami i mordercami całkiem bezkarnie, będzie wszystko wyglądało tak właśnie jak w sprawie Olewników. Jeśli prokurator neguje dowody zdobyte przez poszkodowanego i wpuszcza go w fałszywy trop i nie spada mu włos z głowy, dalej jest prokuratorem, ma zagwarantowaną
    ciepłą posadkę to czego możemy oczekiwać!