Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Teoria i praktyka przyjaźni politycznej

(11)
Rozmowa z Ludwikiem Dornem, posłem Prawa i Sprawiedliwości, byłym marszałkiem Sejmu.
  • 2008-04-12 01:15 | karul

czemu ta "wolna"

polska przyciaga podobne miernoty i bufonow do wladzy? na czym ma polegac przewaga tej czwartej japonii nad prl-em? w polsce ludowej tak dorn jak wiekszosc tych nadetych "niepodleglosciowcow" nie doczekala by sie nawet stanowiska sekretarza gminnego pzpr - i po dzis im to dolega.
  • 2008-04-12 04:06 | kasia

polityka w RP - to absolutna obłuda

Nawet w najgorszych snach nie myślałam , że po transformacji tak mierni ludzie będą rządzić . Pan Dorn jest człowiekiem ciekawszym od reszty , ale jeżeli jest z nimi w grupie to albo mu współczuć , albo ma podobne skłonnosci. Dramatem jest polska polityka zagraniczna , która poniża Polaka i stawia w rzędzie fellachów do roboty i do sił interwencycjnych, ale nie do podejmowania decyzji.
  • 2008-04-12 08:48 | stefan kowal

wywiad z dornem

z karulem sie nie zgadzam, przesadza. zastanawiam sie tylko jak czlowiek pokroju Dorna mogl byc wspoltworca ZCHN i w koncu wyladowac w Pis.
  • 2008-04-12 08:55 | Mieczysłw S.Kazimierzak/Mieczsilver/

Rozbieżność słów i czynów

Re karulRozbieżność ta była specjalnością partii,która miała patent na mądrość i sposób na zachowanie władzy.Dzięki transformacji systemowej można było zacząć mówić o politycznym szulerstwie,które na dobre rozkwitało wraz z korupcją.W rozmowie nie ma mowy o systemie,który temu sprzyja to jest antyobywatelskiej ustawie zasadniczej,która kreuje demokrację partyjniacką,a nie obywatelską.To smutne,że Ludwik Dorn tego nie rozumie.Świadomy jest tego Jarosław Kaczyński,który otwarcie przyznaje,że partia nie jest przygotowana na zasadnicze zmiany z dostowaniem się do nowożytnych zasad demokracji.
  • 2008-04-12 13:48 | Mieczysłw S.Kazimierzak/Mieczsilver/

Wasalna polityka

Re kasiaJuż w roku 1992 Jams Goldsmith na wykładach w Grand Amphitheatere paryskiej Sorbony mówił o nowej utopii GATT i ogólnoświatowym wolnym handlu przestrzegał przed jej konsekwencjami.Dziś nadużywając bezwzględnego prawa silniejszego stwarza się bezpieczeństwo dla przepływów kapitałów i ich samych.Polska niestety uczestniczy w tym brudnym procederze.Oczywiście został on zainicjowany przez spadkobierców wojennego komunizmu z Al.Kwaśniewskim prezydentem "Oszustem" na czele.Dziś minister "Najemnik" Radosław Sikorski godnie reprezentuje linię prywatyzacji wojen.
  • 2008-04-12 14:53 | Sybirak

Dorn i ska

Jak na mój gust to za dużo PiSu zarówno w polityce jak i Polityce
  • 2008-04-12 20:16 | siepacz

Zakłamywanie przszłości.

Owe 1000-krotnie cięższe razy, które oberwał Kaczyński to zapewne długotrwałe i wyrafinowane tortury, którym ten człowiek był poddawany przez dziesiątki lat w celi śmierci? Rzeczywiście, na tym tle pogryzienie pana Dorna przez psy poszczute przez zomowca wydają się być igraszką.
  • 2008-04-13 18:25 | jezier

sondaż

Wyjaśnienie do mojego głosu w sondażu - oceniłem pana Dorna na 2, podczas gdy przeciętny poseł PiSu to dla mnie góra 1
  • 2008-04-13 21:15 | uchachany

Sądząc po komentarzach

to mamy do czynienia z rzucaniem pereł przed wieprze...:-)...
  • 2008-04-14 16:32 | hematemesis

lachmyta i buc a nie intelektualista

Lachmyta i buc a nie intelektualista. najwieksza hanba na krzesle marszalka. Na pochybal jemu i paritii jego!
  • 2008-04-16 08:40 | kwak-kwak

tylko krowa

tylko krowa nie zmienia poglądów - to fakt, ale mnie każdy przechrzta / czy to religijny, czy polityczny /mierzi. Dorn mierzi mnie wyjątkowo.Przyznać jednak trzeba, że jest idealnym obliczem PiS.